Aktualności
Aż trudno uwierzyć, ale to już szósta edycja Festiwalu. Za każdym razem wydarzenie przyciąga coraz więcej chętnych, którzy słuchają niezwykłych opowieści wędrowców oraz przyjeżdżają specalnie po to, żeby spotkać się w niezwykłym gronie.

[ więcej ]


Patronat Honorowy nad naszym wydarzeniem przez osoby reprezentujące ważne dla turystyki instytucje i urzędy podkreśla, jak istotnym dla branży są nasze targi.

[ więcej ]


Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Turystyki! Dla podróżników, osób, firm, instytucji, które są zaangażowane w turystykę!

[ więcej ]


Z raportu eholiday.pl wynika, że wśród klientów tego serwisu w tym roku największym zainteresowaniem cieszyły się regiony nadmorskie oraz pojezierza. Aż 2,7 mln wyszukiwań dotyczyło województwa pomorskiego i ponad 1,7 mln zachodniopomorskiego. Łącznie od czerwca do sierpnia stanowiło to 32,8 proc. wszystkich wyszukiwań.

[ więcej ]


Zaprezentuj oferty turystyczne profesjonalistom i podróżnikom podczas targów TOUR SALON 2018. Już teraz zgłoś swój udział w targach i wybierz najlepsze miejsce. Termin zgłoszeń mija 15 listopada.

[ więcej ]


Zapraszamy do lektury specjalnego interaktywnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2018”. To jedyna taka publikacja na rynku!

[ więcej ]


Z początkiem sierpnia obowiązki dyrektora targów TOUR SALON objęła Maria Szczepaniak-Kowalska. Obecna dyrektor jest związana z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi od 2014 roku i zajmowała się takimi projektami jak: Polagra Tech, Bakepol, Pakfood, Securex, Poznań Media Expo.

[ więcej ]


Rusza trzecia edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, którą organizuje Polska Organizacja Turystyczna. Do 28 sierpnia przyjmowane są oferty turystyczne.

[ więcej ]


Robi się gorąco i branża turystyczna ma dużo pracy. W zespole TOUR SALONU lato jest także intensywnym czasem. Trwają przygotowania do kolejnej, 29. edycji targów, która odbędzie się w dniach 9-10 lutego 2018 r.

[ więcej ]


7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]


Zobacz, jak udane, pełne energii i wypełnione pasją były targi TOUR SALON 2017!

[ więcej ]