Aktualności
Z początkiem sierpnia obowiązki dyrektora targów TOUR SALON objęła Maria Szczepaniak-Kowalska. Obecna dyrektor jest związana z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi od 2014 roku i zajmowała się takimi projektami jak: Polagra Tech, Bakepol, Pakfood, Securex, Poznań Media Expo.

[ więcej ]


Rusza trzecia edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, którą organizuje Polska Organizacja Turystyczna. Do 28 sierpnia przyjmowane są oferty turystyczne.

[ więcej ]


Robi się gorąco i branża turystyczna ma dużo pracy. W zespole TOUR SALONU lato jest także intensywnym czasem. Trwają przygotowania do kolejnej, 29. edycji targów, która odbędzie się w dniach 9-10 lutego 2018 r.

[ więcej ]


7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]


Zobacz, jak udane, pełne energii i wypełnione pasją były targi TOUR SALON 2017!

[ więcej ]


Za nami targi TOUR SALON 2017. Zadowoleni wystawcy i zwiedzający licznie reprezentowali branżę turystyczną.

[ więcej ]


To były trzy fantastyczne dni dla branży turystycznej w Polsce, a także wszystkich pasjonatów podróży i aktywnego wypoczynku. W Targach Czterech Pasji wzięło udział łącznie 42 902 uczestników.

[ więcej ]


Dziękujemy Regionowi Partnerskiemu - Lubelskiemu oraz pozostałym wystawcom, partnerom, patronom honorowym, mediom za współtworzenie 28. edycji TOUR SALON 2017.

[ więcej ]


Blisko 300 wystawców z 22 krajów prezentowało miejsca i atrakcje turystyczne. Na targach poznaliśmy m.in. zwycięzców Certyfikatu Polskiej Organizacji Turystycznej i innych nagród w branży turystycznej.

[ więcej ]


Nasi wystawcy zapraszają do odwiedzenia miejsc!

[ więcej ]


Wyjątkowe miejsca na mapie turystycznej Polski zostały uhonorowane zaszczytnym certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej dla Najlepszego Produktu Turystycznego w 2016 roku. Uroczystość odbyła się 17 lutego br. podczas targów Tour Salon w Poznaniu.

[ więcej ]