Aktualności
Za nami targi TOUR SALON 2017. Zadowoleni wystawcy i zwiedzający licznie reprezentowali branżę turystyczną.

[ więcej ]


Tancerze You Can Dance zatańczyli w nowym spocie projektu Polska Moda. Zobacz piękną choreografię w loftowych halach MTP!

[ więcej ]


To były trzy fantastyczne dni dla branży turystycznej w Polsce, a także wszystkich pasjonatów podróży i aktywnego wypoczynku. W Targach Czterech Pasji wzięło udział łącznie 42 902 uczestników.

[ więcej ]


Dziękujemy Regionowi Partnerskiemu - Lubelskiemu oraz pozostałym wystawcom, partnerom, patronom honorowym, mediom za współtworzenie 28. edycji TOUR SALON 2017.

[ więcej ]


Blisko 300 wystawców z 22 krajów prezentowało miejsca i atrakcje turystyczne. Na targach poznaliśmy m.in. zwycięzców Certyfikatu Polskiej Organizacji Turystycznej i innych nagród w branży turystycznej.

[ więcej ]


Nasi wystawcy zapraszają do odwiedzenia miejsc!

[ więcej ]


Wyjątkowe miejsca na mapie turystycznej Polski zostały uhonorowane zaszczytnym certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej dla Najlepszego Produktu Turystycznego w 2016 roku. Uroczystość odbyła się 17 lutego br. podczas targów Tour Salon w Poznaniu.

[ więcej ]


Jest kolorowo, jasno, gwarno. Podczas TOUR SALONU znajdziesz atrakcje, jakie mają do zaoferowania regiony w Polsce i pozostałe 21 państw obecnych na wydarzeniu.

[ więcej ]


Blisko 300 wystawców z 22 krajów prezentuje w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich oferty i produkty turystyczne podczas 28. edycji Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2017.

[ więcej ]


Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Twoja podróż rozpocznie się na targach turystycznych TOUR SALON 2017!

[ więcej ]


Już dzisiaj na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich startuje kolejna edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, na których nie może zabraknąć miłośników zwiedzania, podróżowania i spotkań z globtroterami.

[ więcej ]


Na TOUR SALONIE poznajcie ten niezwykle ciekawy i malowniczy europejski kraj położony między rzekami Dniestr i Prut.

[ więcej ]