Aktualności
Zanim wybierzecie się do tego pięknego nadmorskiego kurortu, wpadnijcie najpierw na TOUR SALONIE na stoisko Uzdrowiska Kołobrzeg.

[ więcej ]


Takiego konkursu jeszcze nigdy nie było! Wygraj tygodniowy pobyt dla dwóch osób w 4* hotelu w Tajlandii. Organizatorem konkursu jest Tourasia Polska

[ więcej ]


Kulturinsel Einsiedel to niezwykłe miejsce położone niespełna 20 km drogi od granicy polsko-niemieckiej w Jędrzychowicach.

[ więcej ]


W tym roku zacznie obowiązywać z nowa ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych. Targi w Poznaniu będą pierwszym, po podpisaniu ustawy, miejscem do rozmowy na temat przepisów w gronie specjalistów.

[ więcej ]


Po raz czwarty blogerzy odwiedzą targi TOUR SALON. Spotkają się z wystawcami i profesjonalnymi zwiedzającymi, którzy są zainteresowani współpracą i promocją miejsc turystycznych na blogach.

[ więcej ]


Podróż do Indii na wyciągnięcie ręki! Odwiedź TOUR SALON, stoisko HOLIDAY PLEASUE i zobacz, jakie to łatwe!

[ więcej ]


Gotowy do podróży do wiosek indiańskich? Grupy rekonstrukcyjne Indian preriowych i równinnych zademonstrują, jak żyły plemiona na drugiej półkuli. Tylko na targach TOUR SALON!

[ więcej ]


Poznańskie ZOO zaprasza turystów przez 365 dni w roku. Kogo można spotkać w naszym ZOO? Dlaczego zwierzęta mają imiona? Po co jest ZOO? Na te intrygujące pytania poznamy odpowiedzi na stoisku ZOO na targach oraz podczas prezentacji na Małej Scenie (w pawilonie 7).

[ więcej ]


W życiu prywatnym jest miłośniczką muzyki, czekolady i podróży, a szczególnie Gruzji. I właśnie ten ostatni element – miłość do pięknego kraju, jednego z najpiękniejszych zakątków świata będzie tematem przewodnim spotkania z Katarzyną Pakosińską na TOUR SALONIE 2018.

[ więcej ]


W jaki dzień, o której godzinie wyruszycie z TOUR SALONU do Gwatemali, na Alaskę lub w Polskę? Zobaczcie szczegółowy program Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń!

[ więcej ]


Czarnobyl - to jedno z najbardziej znanych na świecie miejsc Ukrainy. Z wystawcą targów TOUR SALON - CHERNOBYL TOUR - odwiedzisz czarnobylską zonę.

[ więcej ]


Podczas TOUR SALONU z Darią Strączyńską, blogerka Poboczem drogi, pokaże inny sposób zwiedzania Polski. Daria uprawia aktywną turystykę przyrodniczą. Zajmuje się obserwacją ptaków, która potrafi mocno wkręcić!

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact