Aktualności
Zobacz, ile atrakcji było na tegorocznym TOUR SALONIE 2018!

[ więcej ]


Wielkie podróżnicze święto zgromadziło tłumy na Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2018. Podczas 29. edycji TOUR SALONU ponad 211 wystawców z 16 krajów zaprezentowało atrakcje turystyczne z najróżniejszych miejsc z całego świata. W tegorocznych targach uczestniczyło aż 9.566 osób!

[ więcej ]


Zapraszamy do naszej galerii zdjęć z TOUR SALONU 2018

[ więcej ]


Druga edycja konkursu NEW TECH - NEW TRAVEL cieszyła się dużym zainteresowaniem. W tym roku przewiduje się więcej turystów z zagranicy. Komentuje Agnieszka Jędrzejczyk-Wojciechowska, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

[ więcej ]


Gościem targów TOUR SALON był dziennikarz, podróżnik - Adam Wajrak. Tłumy osób przyszło na spotkanie z naszym gościem i z zapartym tchem wysłuchało historii o puszczy.

[ więcej ]


Oglądaj skrót filmowy z pierwszego dnia targów TOUR SALON 2018 oraz galerię zdjęć!

[ więcej ]


Zobacz, kiedy warto wybrać się do Azji!

[ więcej ]


Dlaczego Trapani jest tak popularnym kierunkiem wśród Polaków? Co ciekawego znajdziemy w urokliwym sycylijskim miasteczku?

[ więcej ]


Podczas uroczystego otwarcia targów poznaliśmy laureatów prestiżowej nagrody Acanthus Aureus, a także II edycji konkursu New Tech i New Travel. Zarząd Izby Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej wręczył nagrody laureatom konkursu Touroperator roku 2017. Poznamy również laureata nagrody TRAPER oraz laureatów VII edycji konkursu Róża Regionów.

[ więcej ]


Zapraszamy do poznania laureatów konkursu Acanthus Aureus TOUR SALON 2018. Zachęcamy do odwiedzenia nagrodzonych stoisk.

[ więcej ]


Scena Mała (paw. 7) i Scena Duża (Aleja Lipowa), występy zespołów, spotkania z podróżnikami, filmy podróżnicze. Program targów TOUR SALON kipi od atrakcji!

[ więcej ]


Zapraszamy Was na spotkania z prelegentami Festiwalu Podróżniczego ŚLADAMI MARZEŃ, którzy specjalnie dla Was w piątek, sobotę i niedzielę pojawią się na Scenie Małej w pawilonie 7!

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact