Aktualności
Zapraszamy do udziału w targach TOUR SALON i skorzystania z jubileuszowej, promocyjnej oferty dla wystawców.

[ więcej ]


Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


Skorzystaj z oferty specjalnej dla wystawców przygotowanej w związku z jubileuszową edycją.

[ więcej ]


Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


Pod takim hasłem odbędzie się w Poznaniu przyszłoroczna edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON zaplanowana na dni 1-3 lutego 2019 roku.

[ więcej ]


Zobacz, ile atrakcji było na tegorocznym TOUR SALONIE 2018!

[ więcej ]


Wielkie podróżnicze święto zgromadziło tłumy na Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2018. Podczas 29. edycji TOUR SALONU ponad 211 wystawców z 16 krajów zaprezentowało atrakcje turystyczne z najróżniejszych miejsc z całego świata. W tegorocznych targach uczestniczyło aż 9.566 osób!

[ więcej ]


Zapraszamy do naszej galerii zdjęć z TOUR SALONU 2018

[ więcej ]


Druga edycja konkursu NEW TECH - NEW TRAVEL cieszyła się dużym zainteresowaniem. W tym roku przewiduje się więcej turystów z zagranicy. Komentuje Agnieszka Jędrzejczyk-Wojciechowska, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

[ więcej ]


Gościem targów TOUR SALON był dziennikarz, podróżnik - Adam Wajrak. Tłumy osób przyszło na spotkanie z naszym gościem i z zapartym tchem wysłuchało historii o puszczy.

[ więcej ]


Oglądaj skrót filmowy z pierwszego dnia targów TOUR SALON 2018 oraz galerię zdjęć!

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact