Biznes Planner - umów się z wystawcą

Już teraz zaaranżuj spotkanie z wystawcą TOUR SALONU 2017. Skorzystaj w prostego rozwiązania!

Binzes Planner TOUR SALONU to narzędzie, które usprawni umawianie spotkań z wystawcami i zarządzanie planem dnia spędzonym na targach.

Nie trać czasu podczas swojej wizyty na targach TOUR SALON–  umów się na spotkanie z konkretnym wystawcą!

Targi Tour Salon to wspaniała okazja do zapoznania się z najnowszymi ofertami oraz do rozmów handlowych. Aby pobyt na targach w Poznaniu był owocny, proponujemy zaplanować sobie spotkania z konkretnymi wystawcami. Już wkrtóce uruchomimy specjalny moduł, który pozwoli na skontaktowanie się z wybraną firmą uczestniczącą w targach i umówienie godziny spotkań. Pamiętajmy, że w biznesie czas to pieniądz, a wcześniejsze zaaranżowanie spotkania pozwoli na jego maksymalne wykorzystanie

Jak to działa?   Program „Umów się na spotkanie krok po kroku”

Krok 1:

Kliknij na KATALOG WYSTAWCÓW. Można wybrać  firmę z danej branży, kraju, miasta czy też wyszukać ją po nazwie. Po wybraniu firmy naciśnij przycisk „Umów się na spotkanie”

Krok 2:

Pojawi się krótki formularz, który należy wypełnić. Następnie z rozwijanej listy należy wybrać datę i godzinę spotkania. Następnie należy wybrać „Umów się na spotkanie”

Krok 3:

Wystawca zostanie poinformowany o spotkaniu. Po umówionej wizycie prześlemy mailowe potwierdzenie zawierające datę, godzinę, nazwę firmy. Spotkania odbywają się w Strefie Biznesu, na części stolikowej.

 

umowi_sie_na_spotkanie.jpg

 

instrukcja.jpg

Wstecz