Polska za pół ceny – ciąg dalszy

Rusza trzecia edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, którą organizuje Polska Organizacja Turystyczna. Do 28 sierpnia przyjmowane są oferty turystyczne.

Celem „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” będzie udostępnienie turystom ofert atrakcji bogatej oferty produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 6 - 8 października 2017 r. na terenie całego kraju.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” bazuje na sprawdzonej formule weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony. W 2016 roku ta formuła została przeniesiona na poziom krajowy.

Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Takie akcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów. Podczas wiosennej edycji, która odbyła się w dniach 31 marca - 2 kwietnia 2017 r,  ponad 460 przedsiębiorców wzięło udział w Akcji. Aż 77 500 turystów skorzystało z oferty. Powodzenie przedsięwzięcia sprawia, że aż 94% Partnerów wyraża chęć ponownego udziału.

Gestorzy atrakcji turystycznych mogą zgłaszać swój udział do 28 sierpnia, na stronie internetowej wydarzenia. [ link do strony ]

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact