TOUR SALON Blog Meeting

Zapraszamy na czwartą edycję TOUR SALON Blog Meeting. Podczas dwóch dni targów odbywać się będą spotkania B2B polskiej i zagranicznej blogosfery podróżniczej z wystawcami i profesjonalnymi zwiedzającymi.

blog_meeting.jpg

Pasja podróżowania i blogowania

Jeśli jesteś blogerem, opisujesz miejsca, atrakcje turystyczne, do których warto się wybrać z rodziną czy przyjaciółmi i chcesz spotkać się osobami odpowiedzialnymi za promocję produktów turystycznych w Polsce i zagranicą, dołącz do naszego wydarzenia!

Co zyskasz na TOUR SALONIE? Bądź częścią wielkiego święta turystycznego w Polsce. Podziel się ze swoimi czytelnikami informacją, że na targach TOUR SALON spotkają Ciebie i będą mieli okazje na bezpośrednią rozmowę z ulubionym blogerem! Daj się poznać w Poznaniu! Proponujemy Ci profesjonalną atmosferę, która otworzy perspektywę biznesowej współpracy oraz zwiększy Twoją popularność wśród fanów!

 

Promocja turystyczna na blogach

Jeśli jesteś wystawcą TOUR SALONU lub zwiedzającym zawodowo związanym z branżą turystyczną spotkaj się na targach z blogerami i nawiąż owocną współpracę!

Podczas TOUR SALON Blog Meeting zorganizujemy spotkania B2B z blogerami. Wykorzystaj nowoczesne narzędzia marketingowe, które przyciągną do Ciebie turystów.

 

ts_blog_meeting___spotkanie.jpg Spotkanie B2B │sobota, 10 lutego 2018 pawilon 7 │godz. 14.30

 

lupa_ts_kto_bedzie.jpgZobacz listę blogerów, którzy potwierdzili swój udział w TOUR SALON Blog Meeting 2018
>> kliknij TUTAJ

=================================

Kontakt dla blogerów │

Napisz email Tomasz Waszak
tel. +48 61 869 2215
e-mail: tomasz.waszakat mtp.pl

 

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact