TOUR SALON Blog Meeting

Zapraszamy na trzecią edycję TOUR SALON Blog Meeting. Podczas dwóch dni targów odbywać się będą spotkania B2B polskiej i zagranicznej blogosfery podróżniczej z wystawcami i profesjonalnymi zwiedzającymi.

blog_meeting.jpg

Pasja podróżowania i blogowania

Jeśli jesteś blogerem, opisujesz miejsca, atrakcje turystyczne, do których warto się wybrać z rodziną czy przyjaciółmi i chcesz spotkać się osobami odpowiedzialnymi za promocję produktów turystycznych w Polsce i zagranicą, dołącz do naszego wydarzenia!

Co zyskasz na TOUR SALONIE? Bądź częścią wielkiego święta turystycznego w Polsce. Podziel się ze swoimi czytelnikami informacją, że na targach TOUR SALON spotkają Ciebie i będą mieli okazje na bezpośrednią rozmowę z ulubionym blogerem! Daj się poznać w Poznaniu! Proponujemy Ci profesjonalną atmosferę, która otworzy perspektywę biznesowej współpracy oraz zwiększy Twoją popularność wśród fanów!

 

Promocja turystyczna na blogach

Jeśli jesteś wystawcą TOUR SALONU lub zwiedzającym zawodowo związanym z branżą turystyczną spotkaj się na targach z blogerami i nawiąż owocną współpracę!

Podczas TOUR SALON Blog Meeting zorganizujemy spotkania B2B z blogerami. Wykorzystaj nowoczesne narzędzia marketingowe, które przyciągną do Ciebie turystów.

 

Spotkanie B2B │sobota│18 lutego 2017 godz. 13.00 │Sala 1, pawilon 7 │

 

=================================

Kontakt dla blogerów │

Napisz email Paulina Szczesiak
tel. +48 61 869 2154
e-mail: paulina.szczesiakat mtp.pl

 

[ Wstecz ]