Kup bilet na TOUR SALON weź udział w 4 WYDARZENIACH towarzyszących ❗ Serdecznie zapraszamy ❗  

Organizator:

Aktualności

29-09-22 Spotkajmy się poza utartym szlakiem

Jeśli namiot to Twój drugi dom, a las budzi w Tobie szybsze bicie serca, zaś jedyny makijaż jaki uznajesz to ten wojskowy – koniecznie przyjdź na Tour Salon i poznaj ekipę Poza Szlakiem, która opowie jak czerpać radość z wypraw poza turystycznymi i wyznaczonymi drogami, bo poznawanie nieodkrytego jest...

Zobacz więcej

29-09-22 Grafy w podróży na Tour Salon

Mówią o sobie, że są zwyczajną rodziną. Uwielbiają podróżować, a swoją pasją zarazili swojego synka Maksymiliana, który świetnie odnajduje się w roli małego podróżnika. Pokazują, że pojawienie się nowego, małego członka rodziny nie oznacza zamknięcia się w czterech ścianach. Wprost przeciwnie może to...

Zobacz więcej

22-09-22 Hotel Mrągowo - wypoczynek w samym sercu Mazur

Hotel Mrągowo Resort & Spa to rodzinny hotel położony w sercu malowniczych Mazur nad jeziorem Czos. To także centrum wellness & spa z basenami oraz całorocznym zewnętrznym jacuzzi, dające prawdziwe odprężenie i spokój umysłu.

Zobacz więcej

14-09-22 Sprzątanie świata - dołącz do nas!

Już 17 września (sobota) zapraszamy pracowników Grupy MTP, mieszkańców Poznania wraz z rodzinami na wspólne sprzątanie terenu Lasku Dębińskiego w Poznaniu.

Zobacz więcej

13-09-22 Wielkopolska - naprawdę warto odwiedzić

Jakie wyobrażenia przywołuje Wielkopolska? Jedni zobaczą tysiącletnie budowle pamiętające czasy pierwszych Piastów, inni – otoczone lasami, malownicze jeziora, a jeszcze inni – romantyczną podróż parowym pociągiem retro. Wszyscy oni będą mieli rację!

Zobacz więcej