Tour Salon 2022. Znamy datę kolejnej edycji. Do zobaczenia 21-23 października❗  

Organizator:

Warsztaty z projektowania i wydruku 3D

Podziel się

Centrum Edukacji i Rozrywki Mikroskala to atrakcja turystyczna nie mająca swojego odpowiednika w Europie. Niezwykłość tego miejsca polega na wystawie makiet przedstawiających rożne wydarzenia, a nie tylko budynki jak to ma miejsce w licznych Parkach miniatur. Tematyka makiet obejmuje historię, zjawiska przyrodnicze oraz makiety filmowe dla dzieci i młodzieży. Atrakcyjność naszego miejsca zwiększają interaktywne makiety kolejowe oraz kulkowe tsunami z dziesięcioma tysiącami kulek szklanych uruchamianych i sterowanych przez dzieci.

Mikroskala mieści się w Centrum Edukacji i Rozrywki Kropka w Koninie i będzie obecna na ekspozycji targów TOUR SALON. Co więcej, przygotuje specjalne warsztaty dla uczniów, którzy wezmą udział w projekcie Najlepsza lekcja ever!

Uczestnicy własnoręcznie tworzą własny model przy użyciu niskotemperaturowych długopisów 3d: po zajęciach każdy otrzymuje stworzoną przez siebie prace.

STREFA OTWARTA - BEZ WCZEŚNIEJSZYCH ZAPISÓW.

Park Makiet Mikroskala to unikatowe miejsce w skali Europy. Na terenie wystawy znajduje się ok. 80 makiet i dioram (przyrodniczych, historycznych, filmowych, kolejowych ) o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym, część z nich interaktywnych. Ponadto prezentujemy techniki modelarskie w naszej pracowni oraz organizujemy warsztaty klejenia kostek logicznych lub figurek znanych postaci gry komputerowej - „Minecraft”.

 

Więcej informacji:

http://www.mikroskala.eu/pl/