Organizator:

WARMIŃSKO-MAZURSKIE: HOTEL TAJTY***

Podziel się

Kameralny Hotel Tajty *** położony jest w Krainie Tysiąca Jezior Mazurskich, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Tajty, zaledwie kilka kilometrów od Giżycka. W otoczeniu lasów i nieskazitelnej przyrody każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

 

Różnorodne możliwości aktywnego spędzania czasu, szeroka oferta atrakcji dla dzieci, a przy tym domowa atmosfera i pyszne potrawy, to wszystko sprawia, że ten mazurski hotel jest miejscem wyjątkowym, miejscem innym niż wszystkie. Na terenie Hotelu Tajty znajduje się basen, park linowy, spa, plaża, plac zabaw, przystań jachtowa, wypożyczalnia sprzętów wodnych i turystycznych, sala gier oraz tawerna i restauracja z widokiem na jezioro. Hotel oferuje swoim gościom różnorodne możliwości zakwaterowana od pokoi po domki letniskowe, nowoczesne domy Premium, czy pole campingowe. W swojej ofercie ten kameralny obiekt posiada szereg pakietów pobytowych, które uatrakcyjniają ciekawe animacje i liczne wieczorne eventy. Jeśli pragniecie Państwo odkryć Mazury na nowo lub zrelaksować się w otoczeniu jezior i lasów, to Hotel Tajty jest miejscem, które z pewnością spełni te oczekiwania.

Rozległy teren ze znajdującym się nieopodal portem, duża przestrzeń sal konferencyjnych i restauracji oraz stosowane zasady higieny, to wszystko sprawia, że w Hotelu Tajty można czuć się bezpiecznie i komfortowo. Ten kameralny mazurski obiekt ceniony jest za wyjątkowe położenie, smaczne i urozmaicone dania, przyjazność i domową atmosferę, szeroki zakres atrakcji oraz możliwość delektowania się zachodami słońca nad jeziorem, zarówno z basenu, tarasu restauracji, czy spa. W okolicy znajdują się liczne lasy, ścieżki spacerowe oraz ciekawe zabytki, co jest dodatkowym atutem dla osób szukających możliwości aktywnego spędzania czasu. Hotel Tajty urzeka Gości naturalną stylistyką i prawdziwym mazurskim klimatem. Z pewnością jest to miejsce warte polecenia, co obrazują liczne pozytywne opinie Gości

Więcej informacji:

www.hoteltajty.pl