Organizator:

WARMIŃSKO-MAZURSKIE: HOTEL ZAMEK RYN****

Podziel się

Hotel ZAMEK RYN****  to znamienity czterogwiazdkowy obiekt otoczony błogością natury i pięknem mazurskiej przyrody.

Innowacyjne połączenie kunsztownie odrestaurowanego XIV-wiecznego Zamku Krzyżackiego i śmiałych designerskich rozwiązań czynią z niego obiekt westchnień i fascynacji stale powracających Gości. Umiejscowienie w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, bliskość znanych na całym świecie atrakcji turystycznych, a przede wszystkim nowo otwarte SPA Księżnej Anny z Centrum Redukcji Stresu, stanowią inspirację do spełnienia marzeń zarówno wypoczynkowych jak i biznesowych.

Nowe SPA Księżnej Anny z Centrum Redukcji Stresu

Legendarna gościnność będąca misją hotelu ZAMEK RYN**** idealnie współgra z dbałością o poczucie odprężenia i najwyższego komfortu Gości. Centrum Redukcji Stresu w nowatorskim SPA Księżnej Anny powstało z potrzeby zapewnienia Gościom stanu wewnętrznej harmonii oraz zniwelowania wszechobecnego stresu i jego skutków. Spersonalizowane ścieżki zabiegowe, programy odnowy uwzględniające typy osobowości i wrażliwość stresową współtworzą holistyczną filozofię tego unikalnego miejsca.

Bezcenne i prawie już zapomniane tajniki wiedzy zakonnej o ziołach i leczniczych roślinach zostaną wykorzystane na nowo w ceremoniach pielęgnacyjnych i terapeutycznych, oczyszczających ciało i umysł Gości. Oryginalne autorskie komponenty, metody i ich nieoczywiste połączenia zostały stworzone z myślą o zupełnie nowej jakości relaksu. Awangardowe przestrzenie wyróżnia dbałość o szczegóły i niepowtarzalność aranżacji, doznań i zapachów.

Hotel inny niż wszystkie

O wyjątkowości Hotelu ZAMEK RYN**** stanowi nie tylko unikalny design, którego zwieńczenie stanowią m. in. umiejscowiony w podziemiach basen z widokiem na kominek oraz oszałamiający zadaszony Dziedziniec, ale przede wszystkim wynikające z zamiłowania do szeroko pojętej kultury wydarzenia. Biesiady rycerskie i krzyżackie (w przepięknych strojach z epoki) przenoszą Gości do czasów średniowiecza, a organizowane w Zamku festiwale kulturalne i wydarzenia naukowe szczycą się najwyższym poziomem.

 

Więcej informacji:

www.zamekryn.pl