Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
Dlaczego warto?

Podróż jest sztuką - pod takim hasłem odbędzie się w Poznaniu przyszłoroczna edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON zaplanowana na dni 1-3 lutego 2019 roku. Już dziś zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu i skorzystania z potencjału promocyjnego, jaki dają targi.

Termin targów TOUR SALON jest idealny, by przedstawcić ofertę wyjazdów weekendowych czy wakacyjnych szerokiemu gronu potencjalnych klientów, bo właśnie przełom zimy i wiosny to czas, gdy rozpoczyna się planowanie urlopów, majówki i innych wyjazdów rekreacyjnych.

Zapytaj o szczegóły >>

Skąd się bierze potencjał targów TOUR SALON?

PODRÓŻNICZE SHOW:

Spotkania z niezwykłymi podróżnikami działają jak magnes i przyciągają tłumy osób gotowych wyruszyć w podróż życia. Podczas edycji 2019 będziemy gościć m.in. Jarosława Kuźniara – dziennikarz, podróżnik, Tomasza Zubilewicza, Miłkę Raulin – najmłodsza Polka ze zdobytą Koroną Ziemi, Mateusza Waligórę, który jako pierwszy człowiek samotnie przeszedł przez pustynię Gobi i wielu innych.

Podczas targów odbywa się również cieszący się ogromną popularnością Festiwal Podróżniczy "Śladami Marzeń".

MNOGOŚĆ KANAŁÓW PROMOCJI:

Promocja targów prowadzona jest w różnych kanałach. O targach TOUR SALON jest głośno w prasie branżowej, a także w internecie, radiu i TV.

EFEKT SYNERGII:

Targi TOUR SALON są częścią Targów 5 Pasji, największej w Polsce imprezy dla osób, których hobby łączy się z podróżowaniem.

Branżowe know-how

Śledzimy na bieżąco to co się dzieje w branży turystycznej, rozmawiamy z naszymi partnerami i na tej podstawie organizujemy konferencje tematyczne, realizujemy projekty matchmakingowe oraz szkoleniowe. Uruchamiamy również projekty, które dają okazję do nawiązania współpracy z followersami i blogerami takie jak np. TOUR SALON Blog Meeting.

Więcej >>>

ts_2017_1.jpg

Kto odwiedza targi?

Biznes |

  • Targi TOUR SALON odwiedzają w znacznej większości przedstawiciele polskich firm i podmiotów związanych z sektorem turystycznym. Z roku na rok przybywa przedstawicieli zagranicy.
  • Podczas ostatniej edycji targów  TOUR SALON gościli zwiedzających z takich państw jak: Hiszpania, Białoruś, Chorwacja, Litwa, USA, Włochy, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Grecja, Łotwa, Niemcy, Portugalia i Wielka Brytania.
  • Co trzeci profesjonalista, który odwiedził TOUR SALON był właścicielem, prezesem, kierownikiem i dyrektorem.
  • Wśród osób zawodowo związanych z branżą, targi odwiedziły najczęściej osoby odpowiedzialne za PR, marketing czy prowadzące jednoosobowe działalności (np. piloci wycieczek).

Pasja |

Na TOUR SALON przychodzą osoby, które mają w planach krótkie wyjazdy, dłuższe podróże lub wakacje. Nasi zwiedzający szukają zarówno ofert zorganizowanych wycieczek oraz inspiracji do samodzielnych wypraw na nachodzącą Wielkanoc, majówkę czy urlop.

Wyjątkowe miejsce | Przez trzy dni TOUR SALON jest platformą komunikacji i wymiany doświadczeń. Są tu przedstawicie wszystkich izb i stowarzyszeń branżowych.

ts_2017_2-jpg.jpg

 


butto_logowanie-1.jpg


Przeczytaj podsumowanie targów TOUR SALON 2018 [więcej]

Zobacz film z ostatniej edycji targów TOUR SALON.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna