Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
Dlaczego warto?

Przyszłoroczna edycja targów TOUR SALON odbywać się będzie pod hasłem „Odkryj smak przygody!”. Ma ono stanowić ideą przewodnią targów, którą jest wskazanie atrakcyjnych kierunków podróży i zachęcanie do eksplorowania ciekawych miejsc, w szczególności w naszym kraju. Chcemy
w ten sposób zaakcentować również, że szczególną uwagę podczas targów poświęcimy turystyce kulinarnej. Coraz więcej turystów decyduje o celu podróży na podstawie oferowanych przez region doświadczeń smakowych. Jesteśmy gotowi, by wraz z regionami zachęcić do tego stylu eksplorowania Polski oraz zagranicznych regionów.

Termin targów TOUR SALON jest idealny, by przedstawcić ofertę wyjazdów weekendowych czy wakacyjnych szerokiemu gronu potencjalnych klientów, bo właśnie przełom zimy i wiosny to czas, gdy rozpoczyna się planowanie urlopów, majówki i innych wyjazdów rekreacyjnych.

Zapytaj o szczegóły >>

Skąd się bierze potencjał targów TOUR SALON?

KTO ODWIEDZA TARGI?

Targi TOUR SALON odwiedzaja przed wszystkim pasjonaci podróży - osoby, które mają w planach krótkie wyjazdy, dłuższe podróże lub wakacje. Nasi zwiedzający szukają zarówno ofert zorganizowanych wycieczek oraz inspiracji do samodzielnych wypraw na majówkę czy urlop.

W targach biora udział także przedstawiciele biznesu turystycznego - touroperatrzy, właściciele biur podróży, reprezentanci instytucji działających na rzecz orzwoju turystyki.

FESTIWAL PODRÓŻNICZY TOUR SALON

Do współpracy zapraszamy profesjonalistów, podróżników z osiągnięciami, przemierzający polski szlaki i podróżujący w najbardziej ekstremalne miejsca na Ziemi. Spotkania z nimi działają jak magnes na zwiedzających spragnionych praktycznych informacji na temat podróży oraz inspiracji.

podroznicy.jpg

W 2019 gościliśmy m.in. Jarosława Kuźniara, Tomasza Zubilewicza, Miłkę Raulin oraz Mateusza Waligórę.

Z uwagi na tematykę podróży kulinarnych w 2020 roku planujemy do współpracy zaprosić znanych podróżników odkrywających Polskę i inne zakątki świata poprzez kuchnię.

Podczas targów odbywa się również cieszący się ogromną popularnością Festiwal Podróżniczy "Śladami Marzeń".

MNOGOŚĆ KANAŁÓW PROMOCJI:

Promocja targów prowadzona jest w różnych kanałach. O targach TOUR SALON jest głośno w prasie branżowej, a także w internecie, radiu i TV.

promocja_targow.jpg

BRANŻOWE KNOW-HOW

Śledzimy na bieżąco to co się dzieje w branży turystycznej, rozmawiamy z naszymi partnerami i na tej podstawie organizujemy konferencje tematyczne, realizujemy projekty matchmakingowe oraz szkoleniowe. Uruchamiamy również projekty, które dają okazję do nawiązania współpracy z followersami i blogerami takie jak np. TOUR SALON Blog Meeting.

Więcej >>>

Przeczytaj podsumowanie targów TOUR SALON 2019 [więcej]

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna