Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
Konkurs Acanthus Aureus

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy wystawców do udziału w Konkursie „Acanthus Aureus”, który od 2003 roku organizują Międzynarodowe Targi Poznańskie. W konkursie tym statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Zgodnie z nową formułą nagrody otrzymują wystawcy, którzy zgłoszą stoisko do konkursu.

acanthus_aureus-statuetka.JPG

Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy.

 

Kapituła w swej ocenie bierze pod uwagę zgodnie z regulaminem takie kryteria jak: cele uczestnictwa w targach z punktu widzenia strategii marketingowej firmy, scenariusz stoiska, koncepcję przestrzenną i koncepcję układu graficznego eksponatów i etalażu.

Ważnym kryterium jest jakość realizacji projektu.

Wszystkich wystawców zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia i dołączenie materiałów określonych w Regulaminie Konkursu.

Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

 

Zgłoszenia wraz z załącznikami prosimy przesyłać na adres:

Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

Zespół Komunikacji Korporacyjnej

Ul. Głogowska 14, 60-734 POZNAŃ

Wystawcy, których stoiska zostaną nagrodzone przez kapitułę konkursu otrzymają informację i zaproszenie na uroczyste wręczenie medali i dyplomów podczas trwania targów.

Zachęcamy do udziału w konkursie o Złoty Akant Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jesteśmy przekonani, że wyróżnienie to może przyczynić się do ugruntowania pozytywnego wizerunku Państwa firmy.

Jeżeli będziecie mieli Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Sprawy organizacyjne prowadzi:

Anna Smolińska

tel. +48 61 869 21 09 /+48 61 869 20 00

e-mail: anna.smolinskaat mtp.pl

 

 

Pliki do pobrania:

>> Zgłoszenie thumbnail_thumbnail_pdf.gif

>> Regulamin  thumbnail_thumbnail_pdf.gif
>> Ankieta  thumbnail_thumbnail_pdf.gif
[ Wstecz ]
Współpraca Medialna