Patronat Honorowy


Partnerzy Targów
1000 pomysłów na Azję z tourasia Polska

Azja to wymarzony raj. To uśmiechnięci ludzie i bogactwo kulinarne. Planujesz i marzysz o wycieczcie na ten wyjątkowy kontynent? Zastanawiasz się od jakiego kraju rozpocząć przygodę? W lutym na TOUR SALONIE rozwiejemy Twoje wątpliwości. Zapraszamy na stoisko tourasia Polska.

Zapraszamy do spotkania z touroperatorem tourasia Polska, który organizuje szyte na miarę wycieczki do Azji. To znane na rynku szwajcarskim biuro, które działa od 25 lat, obsłużyło z sukcesem ponad 200 000 klientów.

W skład grupy kapitałowej wchodzi również niemiecki touroperator Tischler Reisen oraz przedstawicielstwa w całej Azji Południowo-Wschodniej.

Na rynku polskim tourasia działa od 2016 roku.  Dzięki temu wszyscy klienci z Polski, mogą korzystać z doświadczenia specjalistów. W ofercie jest ponad 1000 różnych modułów podróży, skonstruowanych tak, aby stworzyć swój wymarzony wyjazd.

W ofercie firmy na sezon 2017/18  znajdziemy wycieczki objazdowe i szeroką gamę hoteli w Tajlandii, Mjanmie, Wietnamie, Laosie, Kambodży, Singapurze, Indonezji oraz na Sri Lance i Filipinach.

 

Wygraj wycieczkę do Tajlandii z tourasia Polska

Takiego konkursu jeszcze nigdy nie było! Wygraj tygodniowy pobyt dla dwóch osób w 4* hotelu w Tajlandii. Organizatorem konkursu jest Tourasia Polska

780x320_3.jpg

Jak wygrać?

Wystaczy, że poprawnie wypełnisz konkursową ankietę i wymyślisz hasło promujące wycieczki do Azji organizowane przez tourasia Polska.

Ankietę konkursową zostaw na stoisku tourasia Polska (pawilon 7, stoisko nr 3).

Organizator nagrodzi najciekawszą odpowiedź.

Wyniki

Wyniki konkursu poznamy w niedzielę, 11 lutego 2018 r. około godz. 14:15 na Scenie Głównej zlokalizowanej w Alei Lipowej pomiędzy pawilonami 7 i 7A

Nagroda

Voucher na tygodniowy, dwuosobowy pobyt w 4* hotelu w Tajlandii ze śniadaniami.

Szczegóły konkursu i pełen regulamin dostępny jest na stronie internetowej organizatora www.tourasia.pl

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact