Patronat Honorowy


Partnerzy Targów
Adam Wajrak przyjedzie na TOUR SALON 2018

Najbardziej znany dziennikarz piszący o przyrodzie, autor książek dla dzieci i dorosłych – Adam Wajrak będzie gościem TOUR SALONU 2018. Spotkacie się z nim w sobotę, 10 lutego 2018 roku!

Spotkanie z Adamem Wajrakiem
Targi TOUR SALON | 10. lutego 2018
godzina: 14.00 - 15.00 | Scena Duża, Aleja Lipowa

Adam Wajrak, ulubiony dziennikarz-przyrodnik Polaków, od 20 lat mieszka Teremiskach, wiosce położonej w Puszczy Białowieskiej. Mieszkając w tak bliskim sąsiedztwie przyrody, obserwuje zwierzęta, owady, rośliny. Zresztą już od od najmłodszych lat  wykazywał zamiłowanie do natury. Mieszkając jeszcze w Warszawie, w dzieciństwie i młodości zajmował się leczeniem chorych zwierząt, głównie ptaków, którym udzielał pomocy w domu

W jego książkach zaczytują się najmłodsi i dorośli.

Jest autorem książki  (Za)piski Wajraka (1995), wraz z żoną Nurią Selvą Fernandez napisał dwie książki –Zwierzaki Wajraka (2002) i Kuna za kaloryferem, czyli nasze przygody ze zwierzętami (2003).

Jest również autorem czterotomowej bestsellerowej serii „Przewodników prawdziwych tropicieli” oraz książek „To zwierzę mnie bierze” i „Wilki” (2015), w której opowiada o latach tropienia wilków i przyjaźni z tymi najbardziej fascynującymi drapieżnikami Europy.

W 2016 roku wydał pisany wspólnie z Tomaszem Samojlikiem komiks o Puszczy Białowieskiej zatytułowany „Umarły Las” w maju 2017 ukazała się jego najnowsza książka „Lolek” o psie, który znalazł swoich ludzi. Prowadził w TVP2 program „Wajrak na tropie”, uruchomił autorski kanał na youtube „Tropem Wajraka”, jego nowe teksty ukazują się na bieżąco w serwisie wyborcza.pl/czystewajractwo.

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact