BIZNES TURYSTYCZNY TO TEŻ SZTUKA

Zapraszamy do udziału w targach TOUR SALON i skorzystania z jubileuszowej, promocyjnej oferty dla wystawców.

Targi TOUR SALON stanowią dla touroperatorów, przedstawicieli biur podróży, przedstawicieli obiektów noclegowo-wypoczynkowych, a także regionów doskonałą okazję do przygotowania oferty turystycznej na kolejny sezon. Podobnie jak w roku ubiegłym profesjonaliści z branży będą mogli skorzystać z aplikacji do umawiania spotkań, czyli Biznes Plannera, który ułatwia efektywne zaplanowanie pobytu na targach.

Targi TOUR SALON to także partner, który od pierwszej edycji targów merytorycznie wspiera branżę, Śledzimy na bieżąco to co się dzieje w branży turystycznej, rozmawiamy z naszymi partnerami i na tej podstawie organizujemy konferencje tematyczne, realizujemy projekty matchmakingowe oraz szkoleniowe. Uruchamiamy również projekty, które dają okazję do nawiązania współpracy z followersami i blogerami takie jak TOUR SALON Blog Meeting.

Potencjał targów TOUR SALON

W targach TOUR SALON 2018 udział wzięło 9.566 zarejestrowanych zwiedzających. To wzrost o 10% w grupie profesjonalny zwiedzający i o 16% w grupie szerokiej publiczności. Ale na tym nie kończy się potencjał targów TOUR SALON. Równolegle z nimi odbywają się bowiem targi: RYBOMANIA, KNIEJE, BOATEX, SURVIVAL FORCE EXPO. W 2018 roku cały ten blok wydarzeń, znany pod nazwą Targi 5 Pasji, odwiedziło łącznie 40 tys. pasjonatów!

UWAGA!

W związku z jubileuszową edycją targów Tour Salon przygotowaliśmy ofertę specjalną dla wystawców.
Najniższe ceny powierzchni wystawienniczej obowiązują do 17 września br.!

button.png

Skontatktuj się z nami >>>

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact