Patronat Honorowy


Partnerzy Targów
„Czy warto prowadzić bloga podróżniczego?” - odpowiada Ready for Boarding

Chcesz prowadzić bloga podróżniczego? Jakie są zalety i wady prowadzenia bloga podróżniczego? Kamila i Paweł z bloga Ready for Boarding wyjaśnią te i inne te kwestie związane z blogowaniem o podróżach podczas targów TOUR SALON, w sobotę 10 lutego 2018 r.

sobota, 10 lutego 2018
godzina 11.30
Scena w pawilonie 7

Każdy kto podróżuje (po Polsce, czy świecie) prędzej czy później zastanawia się nad przelaniem swoich doświadczeń na bloga. W erze cyfrowych nomadów, wydaje się to idealne rozwiązanie na dodatkowy lub stały zarobek. Konkurencja jest duża i pojawia się pytanie czy jest to możliwe? Jakie są inne plusy i minusy pisania o swoich podróżach?

Zapraszamy na TOUR SALON, na spotkanie z Kamilą i Pawłem z bloga podróżniczego Ready for Boarding. Ich blog jest miejscem, w którym zapisują swoje wspomnienia, ale również inspirują i pokazują jak wiele jest ciekawych miejsc do zobaczenia.

Ready for Boarding piszą pod kątem praktycznych informacji, aby pomóc czytelnikom w planowaniu i organizacji własnych wyjazdów.

Bio

Kamila i Paweł z bloga podróżniczego Ready for Boarding

Na naszym blogu www.readyforboarding.pl opisujemy zarówno miejsca odległe (jak Kuba, Islandia, Wyspy Owcze, Japonia, Chiny czy Dubaj), jak również te bliskie, w Polsce. Od 2016 roku podróżujemy z naszą córeczką, której chcemy pokazywać nasz piękny świat! Stawiamy na planowanie wyjazdów na własną rękę, dlatego też służymy radami co, gdzie i jak :-)

www.readyforboarding.pl

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact