Patronat Honorowy


Partnerzy Targów
Dlaczego birdwatching tak wciąga?

Podczas TOUR SALONU z Darią Strączyńską, blogerka Poboczem drogi, pokaże inny sposób zwiedzania Polski. Daria uprawia aktywną turystykę przyrodniczą. Zajmuje się obserwacją ptaków, która potrafi mocno wkręcić!

Aktywna turystyka przyrodnicza – birdwatching
Daria Strączyńską, blog Poboczem drogi

sobota | 10.02.2018
pawilon 7 | godzina 11:00-11.30

 

Zapraszamy do wysłuchania opowieści o coraz popularniejszym w Polsce hobby –birdwatchingu – ptasiarstwie, czyli amatorskim obserwowaniu ptaków. Jak się do tego zabrać, od czego zacząć, co jest potrzebne ptasiarzowi?

 

- Wyjaśnię jak wygląda kalendarz ptasiarza, kim są tłiczerzy, czym są raryty i czego uczy to hobby. W drugiej części chciałabym omówić kilka bezcennych ptasich siedlisk w Polsce, nie tylko z perspektywy ptasiarza, ale zwykłego turysty – komentuje Daria Strączyńska, która prowadzi bloga Poboczem drogi.

Przygotujcie się na historie o wiosennych rozlewiskach Warty lub Biebrzy, Dolinie Baryczy i nadmorskich parkach narodowych.

O blogu:

Poboczem Drogi to blog w całości poświęcony podróżom po Polsce, przeważnie na własnych nogach i z plecakiem na grzbiecie. To wędrówki szlakiem przelotnych ptaków, lokalnych smaków, dzikiej przyrody, miejsc znanych i mniej znanych. To przygody, które zaczynają się tuż za progiem domu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.poboczemdrogi.pl

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact