Patronat Honorowy


Partnerzy Targów
Katarzyna Pakosińska i opowieść o Gruzji na TOUR SALONIE

W życiu prywatnym jest miłośniczką muzyki, czekolady i podróży, a szczególnie Gruzji. I właśnie ten ostatni element – miłość do pięknego kraju, jednego z najpiękniejszych zakątków świata będzie tematem przewodnim spotkania z Katarzyną Pakosińską na TOUR SALONIE 2018.

Katarzyna Pakosińska
Targi TOUR SALON 2018 
11 lutego 2018 (niedziela)
godz. 13.00 – 14.00
Scena Duża, Aleja Lipowa

Gruzja jest jak kobieta. Zawsze piękna. Wystarczy tylko na nią spojrzeć. Potem upić się totalnie tym widokiem i już nie trzeźwieć. Katarzyna Pakosińska jest autoką książki „Samaradiso. Arabeski na temat Gruzji w dialogu z alter ego spisane. Tylko dla pasjonatów z poczuciem humoru!”. To książka, która powstała z miłości do Gruzji, jednego z najpiękniejszych zakątków świata. Samaradiso to wzruszająca, dowcipna i barwna opowieść. Jej rytm wyznaczają pory dnia, prowokując historie i anegdoty opowiadane przez bohaterkę i jej alter ego.

 

Zapraszamy na porywającą historię o Gruzji podczas targów TOUR SALON 2018.

 

_BIO:

Katarzyna Pakosińska – artystka kabaretowa, dziennikarka, aktorka i konferansjerka.

Autorka książek o Gruzji oraz serii opowiadań o przygodach Maliny, w 2016 roku nagrodzona przez ZAiKS za debiut w dziedzinie twórczości dla dzieci.

Jest absolwentką warszawskiego Liceum Sztuk Plastycznych oraz Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Po studiach uczęszczała również do dwuletniego studium dziennikarskiego. Następnie przez sześć lat była dziennikarzem oraz wydawcą programów w TV POLONIA. Współpracowała również z radiową Trójką.

Katarzyna Pakosińska prócz licznych występów estradowych, ma na swoim koncie również role filmowe ( m.in “Deborah” reż. R.Brylski), teatralne (m.in “Historia Manon Lescaux” reż W. Siemion), także spektakle telewizyjne (“Klimaty” reż. M.Łazarkiewicz.).

Jest autorką i współproducentką serialu dokumentalnego "Tańcząca z Gruzją" pokazywanego w 2009 roku w TVP oraz w gruzińskiej telewizji publicznej w 2015.

Jako konferansjerka prowadziła najważniejsze wydarzenia w Polsce (m.in KFPP Opole, Nagrody Ministra Kultury)

Dwukrotnie nominowana do tytułu Mistrz Mowy Polskiej.

Bierze udział w licznych akcjach charytatywnych, jest ambasadorką Fundacji Zaczytani, Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego oraz organizacji Kwiat Kobiecości.

Szerokiej publiczności znana z bezpretensjonalnego uśmiechu i miłości do Gruzji.

Prywatnie miłośniczka muzyki, podróży i czekolady.

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact