Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
Podróże Jarosława Kuźniara na TOUR SALON 2019

Podróż jest sztuką to hasło przyszłorocznej edycji TOUR SALON. O tym będzie również przekonywał gość specjalny targów – Jarosław Kuźniar.

Targi TOUR SALON to projekt, który nie tylko pozwala poznać nowe destynacje, ale także uczy podróżować w sposób dojrzały i zdobywać unikatową wiedzę o świecie. Niewątpliwie, podczas przyszłorocznej edycji wydarzenia, tajniki świadomego podróżowania będzie można poznać podczas spotkania z Jarosławem Kuźniarem (2 lutego 2019).

Jarosław Kuźniar to przede wszystkim dziennikarz znany z Trójki, Radia ZET, TVN24, TVN i Onetu. Poza mediami, jego olbrzymią pasją są podróże. Z tej właśnie pasji uczynił swój drugi zawód. Świat odkrywa sam lub z Klientami. Przygotowuje wyprawy szyte na miarę, często poza głównym szlakiem, pozwalające doświadczyć nowych miejsc mądrzej i głębiej.

Podczas TOUR SALON 2018 Jarosław Kuźniar zgromadził przed sceną bardzo liczne grono słuchaczy, co ogromnie cieszy, bo to oznacza, że wielu z nas postrzega podróże nie tylko jako zabawę, ale także jako możliwość dojrzałego poznawania miejsc i ludzi. Chcemy wspierać ten kierunek podróżowania i dlatego ponownie zaprosiliśmy do współpracy Pana Jarosława Kuźniara. – objaśnia Maria Szczepaniak-Kowalska, dyrektor projektu.

30. edycja targów TOUR SALON odbędzie się w dn. 1-3 lutego 2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Spotkanie z Jarosławem Kuźniarem – 2 lutego 2019. Zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia na Facebook'u >>>

Wstecz

Współpraca Medialna