Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
TOUR SALON - targi z potencjałem

Zapraszamy do udziału w targach TOUR SALON 2019.

Podróż jest sztuką - pod takim hasłem odbędzie się w Poznaniu przyszłoroczna edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON zaplanowana na dni 1-3 lutego 2019 roku. Już dziś zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu i skorzystania z potencjału promocyjnego, jaki dają targi.

Termin targów TOUR SALON jest idealny, by przedstawcić ofertę wyjazdów weekendowych czy wakacyjnych szerokiemu gronu potencjalnych klientów, bo właśnie przełom zimy i wiosny to czas, gdy rozpoczyna się planowanie urlopów, majówki i innych wyjazdów rekreacyjnych.

Zapytaj o szczegóły >>

Indywidualnie i kreatywnie dla wystawców

Zgłoszenie uczestnictwa w pierwszym terminie (do 30.11.2018) daje również możliwość długofalowej wielomiesięcznej promocji wystawców i ich partnerów (współwystawców), dla których prowadzane są dedykowane kampanie reklamowe przed targami orazw trakcie targów. Szczegóły >>>

 

Skąd się bierze potencjał targów TOUR SALON?

PODRÓŻNICZE SHOW:

Spotkania z niezwykłymi podróżnikami działają jak magnes i przyciągają tłumy osób gotowych wyruszyć w podróż życia. W ubiegłym roku na scenie targowej gościliśmy m.in. Jarosława Kuźniara, Katarzynę Pakosińską, Jacka Hugo-Badera i Adama Wajraka, którzy przeniśli publiczność w daleki zakątki świata.

Podczas targów odbywa się również cieszący się ogromną popularnością Festiwal Podróżniczy "Śladami Marzeń".

MNOGOŚĆ KANAŁÓW PROMOCJI:

Promocja targów prowadzona jest w różnych kanałach. O targach TOUR SALON jest głośno w prasie branżowej, a także w internecie, radiu i TV.

EFEKT SYNERGII:

Targi TOUR SALON są częścią Targów 5 Pasji, największej w Polsce imprezy dla osób, których hobby łączy się z podróżowaniem.

Branżowe know-how

Śledzimy na bieżąco to co się dzieje w branży turystycznej, rozmawiamy z naszymi partnerami i na tej podstawie organizujemy konferencje tematyczne, realizujemy projekty matchmakingowe oraz szkoleniowe. Uruchamiamy również projekty, które dają okazję do nawiązania współpracy z followersami i blogerami takie jak np. TOUR SALON Blog Meeting.

Więcej >>>

 

 

Wstecz

Współpraca Medialna