Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
TOUR SALON 2018 – czas na zgłoszenia

Najlepsze miejsca na targach TOUR SALON 2018 mają wystawcy, którzy zgłoszą się najszybciej, czyli do 30 listopada br. Kolejna edycja targów odbędzie się w dniach 9-11 lutego 2018 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich, ale działać trzeba teraz.

„Gdzie biznes spotyka się z pasją” to hasło Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON , które trafnie opisuje poznańskie wydarzenie. Targi są miejscem spotkań biznesowych, źródłem nowych ofert oraz platformą komunikacji i wymiany doświadczeń dla profesjonalistów.

Klienci biznesowi skompletują tu również od A do Z oferty wyjazdów turystycznych, motywacyjnych, integracyjnych czy tzw. ,,Zielonych Szkół”.

Z drugiej strony turyści,  odwiedzający TOUR SALON znajdą tutaj inspiracje do wyjazdów, spotkają się z podróżnikami i dzielić się będą swoimi przeżyciami z dalekich lub bliskich wypraw.

Lutowy termin, przed szczytem sezonu, jest dobrym czasem, aby podsunąć turystom pomysł wiosennego, weekendowego lub wakacyjnego wyjazdu.

Podróż zaczyna się na targach, a nawet wcześniej

TOUR SALON to doświadczenie urlopu i wakacji na długo zanim turysta pojawi się w wymarzonym miejscu.

Odpowiednio kierując promocję, wpływamy na decyzje zakupowe klienta już wcześniej. Organizator targów TOUR SALON, jako jedyny w Polsce, prowadzi intensywną kampanię promocyjną wystawców już od momentu zgłoszenia się.

Każdy wystawca ma prawo skorzystać z bezpłatnej promocji produktów i usług oraz atrakcji turystycznych w kanałach komunikacyjnych organizatora, np. na stronie internetowej targów oraz w  social media.

Te działania pomogą zbudować relację z klientem, która zaprocentuje zwiększeniem świadomości wśród turystów.

>> Zobacz, jakie firmy już skorzystały z tej promocji!

Przenieś klimat miejsca na targi

Kiedy goście TOUR SALONU, skuszeni wcześniej zapowiadanymi atrakcjami turystycznymi, przyjdą na wydarzenie, warto przejść do kolejnego etapu oddziaływania na klienta.

Na TOUR SALONIE, na Twoim stoisku, odwiedzający goście muszą się poczuć jak w miejscu, do którego chcieliby pojechać. Dobrze zaprojektowana ekspozycja, przyjazna obsługa, interaktywne atrakcje sprawią, że przyjemne odczucia zdobyte na targach pojawią się w przyszłości, we wspomnieniach klientów.

Wtedy to, w okresie urlopowym decyzja o kupnie wycieczki, biletu, rezerwacji noclegu będzie podyktowana między innymi pozytywnymi emocjami zdobytymi na TOUR SALONIE 2018.

Program targów

Po Wasze oferty turystyczne, a także na spotkania z tymi podróżnikami: Adamem Wajrakiem, Jarosławem Kuźniarem, Jackiem Hugo-Baderem (będzie ich jeszcze więcej) przyjdą tysiące zwiedzających. [ więcej informacji o podróżnikach ]

 

Dodatkowe narzędzia do pracy

Na targach po raz czwarty odbędzie się TOUR SALON Blog Meeting. Spotkanie z blogerami czy inlfuencerami będzie doskonałą szansą na bezpośrednie rozmowy, poznanie przyszłych partnerów biznesowych, których posty o atrakcjach turystycznych sprowadzą w te miejsca podróżników.

Z kolei proste narzędzie – Biznes Planner TOUR SALONU – ułatwi spotkania z biznesowymi klientami zainteresowanymi bezpośrednią rozmową na targach. Dzięki temu zaplanujesz każdą minutę na targach!

zglos_udzial.jpg

 

Zapraszamy do kontaktu!

Informacji udzieli Joanna Sauer Własny (tel.  691 033 075, joanna.sauer@mtp.pl).

 

 

Czytaj więcej o:

  • Korzyściach z udziału w targach turystycznych TOUR SALON [ więcej ]
  • Godzinach otwarcia targów [ więcej ]
  • Ściągnij folder dla Wystawców targów TOUR SALON 2018 [ więcej ]

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

W tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich , odbędą się Targi RYBOMANIA, Targi Myślistwa KNIEJE oraz Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX tworząc blok Targów Czterech Pasji.

Wstecz

Współpraca Medialna