Trapani, czyli Sycylia na TOUR SALONIE

Odkrywaj Trapani na TOUR SALONIE. Poczuj atmosferę sycylijskiego miasteczka, morską bryzę i daj sobie czas na leniwy odpoczynek.

Już niedługo, na TOUR SALONIE przekonacie się jak piękne i uroliwe jest Trapani jest położone na zachodnim brzegu Sycylii miasteczko, które ma do zaoferowania wiele atrakcji turystycznych.

Zaznamy tu kąpieli morskich, odnajdziemy spokój, nacieszymy oko urokliwą przyrodą i zapoznamy się z interesująca ofertą kulturalną.

Wybrzeża prowincji na prawie całej długości sprzyjają kąpielom: na wspaniałej piaszczystej plaży w San Vito Lo Capo czy skalistych wybrzeżach na Wyspach Egadzkich i rezerwacie dello Zingaro.

To część Sycylii, w której znajdują się ciekawe obiekty kulturalne:  historyczne, średniowieczne miasteczko Erice, parki archeologiczne Segesta i Selinunte, czy zachwycający barok w Trapani, Marsali i Mazara del Vallo.

Miłośnicy aktywnej turystyki poczują się jak w raju! Las Scorace, góra Montagna Grande, Riserva dello Zingaro, wyspa Marettimo, góra Monte Inici daje nieograniczoną możliwość wędrówek szlakami turystycznymi.

Jeśli jednak szukamy wypoczynku, wystarczy przyjechać do Trapani. Bliskość do przedmieść i spokojnej wsi oraz wielu różnych miejsc, gdzie można dostać się do morza bez zwykłego ścisku, jaki bywa na plażach publicznych jest wyjątkowym plusem tego miejsca.

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact