Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
VISUAL CONCERT – muzyczna podróż do najpiękniejszych miejsc świata

Visual Concert: The World – to symfoniczna podróż dookoła Świata. To niezwykłe doświadczenie wizualno-muzyczne, wystartuje w dniu 11.02.2018r. o godzinie 18.00 w poznańskiej Arenie. To będzie największy finał TOUR SALONU w historii targów!

kupuje_bilet.jpg

Wyobraź sobie tryskające gejzery na Islandii, leniwe popołudnie na greckiej wyspie lub kolorowy, tryskający energią karnawał w Rio de Janeiro.

Z VISUAL CONCERT w ciągu jednego wieczoru odwiedzisz najpiękniejsze zakątki na Ziemi. Batuta Adama Domurata pokieruje 50-osobową orkiestrą symfoniczną CoOperate Orchestra i wyczaruje muzykę filmową, która przeniesie Cię w  zapierające dech w piersiach miejsca, które uzupełni projekcja filmowa.

Jesteś gotowy do podróży w najbardziej niezwykłe i spektakularne miejsca na naszej Ziemi? Do Rio de Janeiro, Hong Kongu, na Hawaje, Islandię, do Grecji i wielu innych?

Do tych obrazów w symfonicznym brzmieniu usłyszysz utwory muzyki FILMOWEJ, z takich filmów jak:
- Gra o Tron
- Gladiator
- Piraci z Karaibów
- James Bond
- Kapitan Ameryka
- Władca Pierścieni
- Star Wars

kupuje_bilet.jpg

Po raz pierwszy w Polsce utwory muzyki EPICKIEJ, wykorzystywane często jako tło muzyczne podczas ważnych wydarzeń międzynarodowych, sportowych uroczystości, w programach telewizyjnych i w grach komputerowych (Hearth of Courage, Sky World).

11.02.2018, godz. 18.00 (otwarcie bram o 17.00)
Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33, Poznań

O orkiestrze

CoOperate Orchestra w ciągu wielu lat swojej działalności gościła na licznych międzynarodowych festiwalach w Polsce i za granicą, koncertując z wieloma wybitnymi artystami i prezentowała swój dorobek muzyki filmowej na wielu niezwykłych wydarzeniach (m.in. Koncert z udziałem Disneya w 2016 r., Koncert Muzyki Filmowej nad Wartą w 2017r.)

Koncert muzyki filmowej i epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to pierwszy z nowej odsłony muzycznych projektów pt. „Visual Concerts“ produkowanych przez zespół doświadczonych producentów z branży audiowizualnej Visual Production.

kupuje_bilet.jpg


visual_concert__partnerzy.jpg

Wstecz

Współpraca Medialna