Zapraszamy do udziału w targach TOUR SALON 2019

Skorzystaj z oferty specjalnej dla wystawców przygotowanej w związku z jubileuszową edycją.

Turystyka w Polsce rozwija się. Dane GUS za rok 2017 napawają optymizmem, bo wzrost odnotowano w niemal wszystkich badanych obszarach, m.in. takich jak liczba przyjazdów cudzoziemców do Polski, wydatki turystów zagranicznych w Polsce, podróże krajowe i zagraniczne Polaków.

(źródło: MSiT)

Podróże stają się trendy, więc zapraszamy do Poznania, do udziału w Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, które odbędą w dniach 1-3 lutego 2019 roku.

Podczas przyszłorocznej edycji targów kontynuowana będzie ubiegłoroczna formuła. Rozwój targów w kierunku podróżniczego show jest działaniem mającym przyciągnąć kilkanaście tysięcy zwiedzających. Planowane są spotkania ze znanymi podróżnikami, pokazy kina podróżniczego oraz kolejna edycja Festiwalu Podróżniczego „Śladami Marzeń”.

Nie zapominamy jednak o biznesowym aspekcie targów. Śledzimy na bieżąco to co się dzieje w branży turystycznej i rozmawiamy z naszymi partnerami, co z pewnością zaowocuje atrakcyjnymi konferencjami i warsztatami. Planujemy dodatkowe działania promocyjne skierowane profesjonalnych zwiedzających. Dlatego też gorąco zachęcam do udziału w targach w roli wystawcy również obiekty hotelowe kierujące swoją ofertą również do biznesu, centra konferencyjne oraz firmy zajmujące się organizacją wyjazdów typu incentive. – objaśnia Maria Szczepaniak-Kowalska, dyrektor projektu.

Targi TOUR SALON to wyjątkowa okazja do prezentacji oferty klientom biznesowym i indywidualnym, która jest wspierana przez działania marketingowe zespołu przygotowującego targi. Oferta wystawców jest bowiem nieodpłatnie prezentowana na stronie internetowej targów oraz na profilu Facebook targów TOUR SALON docierając w ten sposób do dodatkowego audytorium również przed targami oraz po ich zakończeniu.

UWAGA!

W związku z jubileuszową edycją targów Tour Salon przygotowaliśmy ofertę specjalną dla wystawców.
Najniższe ceny powierzchni wystawienniczej obowiązują do 17 września br.!

button.png

Skontatktuj się z nami >>>

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact