Organizator:

O targach

Podziel się

Projekt od 30 lat wspiera i integruje branżę turystyczną, dostarcza inspiracji, kreuje nowe możliwości promocji oferty turystycznej, rozwija pasje i pokazuje turystyczny potencjał naszego kraju.

Targi TOUR SALON to przede wszystkim miejsce promocji regionów, miast, gmin i powiatów, a także obiektów noclegowych, muzeów, parków rozrywki i innych podmiotów, które w swojej ofercie posiadają produkty i usługi turystyczne. Wydarzenie, dzięki kompleksowej promocji i wieloletniej współpracy z branżą, pozwala wystawcom dotrzeć z ofertą nie tylko do pasjonatów podróży, ale także do touroperatorów i przedstawicieli biur podróży szukających ciekawych destynacji dla swoich klientów.

Program wydarzeń, czyli nasze mocne strony

Giganci (w) podróży, czyli historie niezwykłych wypraw

Do współpracy zapraszamy profesjonalistów, podróżników z osiągnięciami, przemierzających polskie szlaki i podróżujących w najbardziej ekstremalne miejsca na Ziemi. To spotkania z ludźmi, których życie wypełnia podróżnicza pasja. Podczas ostatnich edycji TOUR SALON gościliśmy m.in. Jarosława Kuźniara, Tomasza Zubilewicza, Miłkę Raulin, Mateusza Waligórę, Adama Wajraka, Adama Borowicza.

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

To autorski projekt Jaśminy i Tomasza Labus. Wydarzenie trwa przez 3 dni targowe, podczas których można wysłuchać wielu interesujących prelekcji, wziąć udział w warsztatach, spotkaniach.

Najlepsza lekcja ever!

Projekt multidyscyplinarny, który został zainicjowany w 2018 roku i który ma pokazać młodym ludziom jak piękny i ciekawy jest otaczający nas świat oraz zachęcić do jego odkrywania. Zajęcia, które targi TOUR SALON przygotowują ze swoimi partnerami mają nietypowe tematy i formę, dzięki czemu nie mowy o nudzie.

TOUR SALON Blog Meeting

Wydarzenie powstałe w oparciu o trendy i potrzeby marketingowe w sektorze turystycznym. Pozwala na pozyskanie ambasadora miejsca i budowanie przy jego wsparciu, często w nieszablonowy sposób, świadomości marki regionu, parku rozrywki czy innego obiektu turystycznego.

Spotkania branżowe

Podczas targów TOUR SALON odbywają się także szkolenia, warsztaty i panele dyskusyjne poświęcone branży turystycznej – dedykowanym jej rozwiązaniom legislacyjnym czy marketingowym.

Wydarzenie jest także okazją do oficjalnych spotkań przedstawicieli branży oraz wręczenia nagród w konkursach podsumowujących osiągnięcia poprzedniego roku.

Gwarancja jakości

Targi TOUR SALON są akredytowane przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI, a to najlepsza rekomendacja mówiąca o tym, że jest ono przygotowywane według światowych standardów, z ogromną dbałością o jakość usług i tym samym zapewnia wystawcom i odwiedzającym gwarancję solidnej inwestycji biznesowej.

Targi TOUR SALON co roku odbywają się także przy współpracy i zaangażowaniu organizacji i instytucji działających na rzecz rozwoju polskiego sektora turystycznego oraz promujących Polskę i jej walory turystyczne.

Zapraszamy do udziału w targach!

24-26 września 2021