Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

Szósta edycja Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń odbędzie w terminie 9-11.02.2018  w Poznaniu, jako impreza towarzysząca targom turystycznym TOUR SALON 2018.

sladami_marzen-002.jpg

Festiwal Podróżniczy  „Śladami Marzeń” to autorski projekt. Jaśminy i Tomasza Labusów. Marzenia i plany aktualnie przeradzają się w rzeczywistość. Pięknie jest marzyć, ale jeszcze lepiej później te marzenia realizować. I tak oto przy współpracy i dzięki uprzejmości Międzynarodowych Targów Poznańskich w tym roku już po raz piąty będziemy mogli współtwrzyć razem z Wami niesamowitą podróż przez kontynenty.sladami_marzen-plakat_a3-001.jpg

Potrwa 3 dni podczas których będzie można wysłuchać wielu interesujących prelekcji, wziąć udział w warsztatach, spotkaniach, a także spędzieć na samych targach odwiedzając stoiska, które będą promować inspirujące miejsca do podróży zarówo w Polsce jak i na Świecie.

Wieczorami zapraszamy wszystkich na festiwalowe After Party – spotkania podczas których rozmowy o podróżach kończą  się póżno. A następnego dnia, pierwszą rzeczą którą chcesz zrobić po przebudzeniu to kupić bilet i wybrać się w podróż!

Prelekcje i spotkanie z podróżnikami poszerzają nasze horyzonty, motywują i inspirują. Sami dobrze wiemy, że odpowiednio doprawiona historia sprawia, że chce się pojechać, zobaczyć i przeżyć przygodę osobiście. Dlatego też festiwal „Śladami Marzeń” ma inspirować i porywać do działania. Podczas festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie, będą opowieści z końca świata, filmy, przygody- czasami mrożące krew w żyłach, a czasami śmieszne i zabawne. To wszystko w istnie podróżniczej atmosferze i towarzystwie prawdziwych podróżników.

Konkurs o „ZŁOTY ŚLAD” na najlepszą prelekcję podróżniczą

Konkurs o ” Złoty Ślad” ma na celu wyłonienie najlepszej, najciekawszej i najatrakcyjniejszej prelekcji podczas festiwalu. Nie ma tutaj znaczenia pokonana odległość, czy liczba pokonanych kilometrów. Liczy się pasja, przygoda i atrakcyjne przedstawienie swojej podróży. Często podążamy za śladami, czasami są to ślady naszych marzeń, czasami ślady ludzi którzy robili to przed nami. Każdy przeżywa to jednak na swój sposób, wyjątkowy, ciekawy i niepowtarzalny. Zachęcamy Was wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, po to żeby inspirować publiczność, a także przedstawić swoje wyjątkowe dokonania i … zostawić po sobie ślad :):)

W ramach festiwalu prowadzone są konkursy w dwóch kategoriach:

  • _________ŚLADAMI MARZEŃ PO POLSCE

Polska jest piękna, zachwyca i coraz więcej osób ją odkrywa i się tym dzieli. Potrafi czasem zadziwić bardziej niż niektóre egzotyczne kraje. Często nie zdajemy sobie sprawy jakie skarby mamy na wyciągnięcie ręki. Nie chowaj zdjęć i wspomnień na dysku komputera, wyślij zgłoszenie i podziel się nimi z osobami, które z zapartym tchem wysłuchają twojej opowieści:)

  • ________ŚLADAMI MARZEŃ PRZEZ ŚWIAT

Podróże małe i duże, dalekie i krótkie, każda wyjątkowa, każda coś wnosi do naszego życia. Nie chowaj zdjęć i wspomnień na dysku komputera, wyślij zgłoszenie i podziel się nimi z osobami, które z zapartym tchem wysłuchają twojej opowieści:)

logotypy_sladami_marzen.jpg

 

lupa_ts_kto_bedzie.jpg [ Zobacz program Festiwalu ŚLADAMI MARZEŃ  >> ]

 

[ zobacz prelegentów i tematy ]
klijnij w garfikę

festiwal_podrozniczy_sladami_marzen-prel

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY tytuł Egzotyka Nowożytna

Uzasadnienie tytułu: co jeszcze potrafi nas zadziwić w czasach, kiedy wszystko zostało odkryte? Kiedy coraz mniej rzeczy as zachwyca i stało się powszechne za sprawą powszechnego dostępu do Internetu. Kiedy na Malediwy jeździmy „co weekend”, a na hasło „karaibskie krajobrazy” Google zwraca 137 tyś. wyników?

Czekamy na fotografie, które pokażą, co dzisiaj jest niezwykłe, osobliwe i właściwe dla terenów odmiennych od zamieszkiwanego. Prześlij zgłoszenie do 5.01.2018

 


[ Wstecz ]
Współpraca Medialna