Patronat Honorowy


Partnerzy Targów
1000 Mil First Step | CYPR

1000mfs___tour_salon_2018.jpg

1000 Mil First Step to firma turystyczna, która zajmuje się organizowaniem wyjazdów  edukacyjnych, obozów treningowych, kursów zawodowych, seminariów oraz wycieczek z przewodnikiem na Cyprze.

Działalność firmy opiera się na zintegrowaniu teorii i praktyki uczenia języka, połączonej z podróżowaniem i zabawą, z jednoczesnym podkreślaniem i wzmacnianiem niezależności oraz zwiększaniem pewności siebie uczestników.

Wierzymy, że każda podróż w życiu jest możliwa i może rozpocząć się od jednego kroku. Pomaganie i wsparcie w podejmowaniu pierwszego z nich jest dla nas najwyższą wartością.

Wierzymy w lepsze jutro i działamy na jego rzecz - wzmocnienie każdej jednostki prowadzi do wzmocnienia siły społeczeństwa.

Firma 1000 Mil First Step organizuje kury językowe "Winter Schools".
Szkoły zimowe to kursy mówionego języka angielskiego na różnych poziomach. Zimowe obozy szkolne odbywają się w przyjemnych miesiącach podczas trwania cypryjskiej zimy. Szkoły zimowe są prowadzone przez profesjonalnych nauczycieli z Izraela, oraz lokalnych nauczycieli języka angielskiego.

Firma bazuje na unikalnej metodzie nauczania, opartej na przyswajaniu wiedzy poprzez wyjątkowe  zajęcia  połączone ze zwiedzaniem atrakcji turystycznych.

Metoda kładzie nacisk na najistotniejsze zagadnienia dotyczące nabywania umiejętności mówienia. Wzmacnianie znajomości języka, obejmuje najpopularniejsze zwroty i słowa w danym języku.

Innym obszarem, który oferuje firma, są specjalne obozy szkoleniowe dla drużyn sportowych w najlepszych obiektach, w tym programy wzbogacające i wysoko wykwalifikowany sprzęt.

Management firmy ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem w korporacjach międzynarodowych. Zespół posiada doświadczenie w nauczaniu języków, socjologii na wielu poziomach, w tym również akademickim.

Firma działa w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, kładzie nacisk na recykling poprzez wszystkie swoje działania.

1000 mil First Step to cypryjska firma z siedzibą w mieście Larnaca, licencjonowana jako firma turystyczna przez cypryjski Departament Turystyki.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact