Patronat Honorowy


Partnerzy Targów
Centrum Hajdasz

hajdasz___tour_salon_2018.jpg

Centrum HAJDASZ to jeden z pierwszych w Polsce, specjalistyczny ośrodek realizujący swoją misję poprzez propagowanie tańca i dobrych manier jako rekreacji, wychowania i zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


Powołanie do życia Centrum miało na celu stworzenie sposobności, by każdy z łatwością mógł nauczyć się tańczyć, bez względu na wiek czy talent. Lecz to nie wszystko. W czasie zajęć poznaje się również formy towarzyskie, a więc sposób zachowania się w różnych sytuacjach życiowych.


Właściciele Centrum chcą udowodnić wszystkim, że tańczyć może każdy. Starają się zarazić innych swoim entuzjazmem i zapałem.


Od początku istnienia firmy do chwili obecnej z nauki tańca i form dobrego zachowania skorzystało kilkanaście tysięcy młodych Wielkopolan. Dodatkowym niezaprzeczalnym atutem zajęć jest uzyskanie przez uczestników korekty postawy i poprawnej sylwetki całego ciała.

 

Czym jest Ogólnopolska Szkółka Tańca i Dobrych Manier?

Unikalność programu przejawia się w tym, że nie tylko uczy, ale przede wszystkim wychowuje.
Jest pomostem pomiędzy szkołą a rodziną, uzupełniającym kształtowanie własnych postaw i wartości jakimi powinien się kierować dorastający młody człowiek. Program skierowany jest do wszystkich dzieci w wieku od 6 do 12 lat bez względu na predyspozycje, wygląd czy talent.


W trakcie zajęć dzieci uczą się:


  • tańców nowoczesnych, towarzyskich, narodowych, integracyjnych
  • praktycznego zastosowania dobrych manier, kształtujących kulturę osobistą młodego Polaka – Europejczyka

Minimum dwa razy w roku szkolnym dzieci prezentują przed rodzicami i publicznością swoje umiejętności taneczne.


Podstawowym założeniem programu jest zdobycie I miejsca przez każdego uczestnika. W sposobie rywalizacji nie ma selekcji ani podziału na zwycięzców i przegranych, czy też na dzieci grosze i lepsze.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact