Patronat Honorowy


Partnerzy Targów
Decathlon Polska

decathlon__tour-salon_2018.jpg
Kompletna oferta sprzętu sportowego pod jednym dachem, możliwość swobodnego testowania produktów, kompetentna i profesjonalna obsługa, najniższe ceny oraz szeroki zakres usług – to i wiele innych sportowych doświadzceń czeka na Was w sklepach Decathlon.

Dynamiczny rozwój

Pierwszy sklep firmy Decathlon, międzynarodowego producenta i dystrybutora sprzętu sportowego oraz odzieży, powstał w 1976 r. we Francji. W Polsce pierwsze otwarcie sklepu miało miejsce w 2001 r. na warszawskim Targówku. Obecnie w naszym kraju istnieje 50 sklepów, zatrudniających około 3000 osób. „Jedyną zasadą jest...”
Misją Decathlon jest umożliwianie jak największej liczbie ludzi czerpania radości i korzyści płynących z uprawiania sportu. Pragnąc, aby każdy mógł sobie pozwolić na zakup sprzętu i odzieży sportowej, niezależnie od zasobności portfela czy miejsca zamieszkania, nieustannie doskonalimy swoją ofertę. Produkty „marek pasji” są dostępne nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również w sklepie online, dzięki czemu sieć może realizować swoją misję na terenie całego kraju.
Tym, co szczególnie wyróżnia Decathlon, jest możliwość testowania produktów na miejscu, dzięki czemu każda wizyta w sklepie przeradza się we wspaniałą sportową przygodę dla całej rodziny. Dorośli i młodsi klienci mogą swobodnie jeździć na hulajnogach, rowerach, grać w ping-ponga, ćwiczyć na orbitreku, czy próbować swoich sił w golfie. Zapewniamy również możliwość korzystania z bezpłatnych boisk do różnych dyscyplin sportowych na terenie sklepu, a kompetentni pracownicy, których łączy sportowa pasja, chętnie służą pomocą w wyjaśnianiu kwestii technicznych.
Szeroka gama usług

Aby stworzyć klientom – sportowym użytkownikom, optymalne warunki do dokonywania sportowych zakupów, zapewniamy również bogaty zakres usług. Na terenie sklepów można skorzystać z serwisu rowerowego czy narciarskiego, a także stworzyć personalizowany produkt z termonadrukiem. Ponadto, wyjątkowym udogodnieniem są kioski „projekt +”, w których można zamówić każdy produkt znajdujący się w ofercie Decathlon, a niedostępny w sklepie stacjonarnym, a także punkty Click and Collect, w których szybko i wygodnie zamawia się i odbiera zakupy. Dodatkowo oferujemy sprzedaż na raty, kartę stałego klienta i karty podarunkowe, które ze względu na szeroką ofertę sklepu są wspaniałym pomysłem na prezent dla każdego.
[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact