Patronat Honorowy


Partnerzy Targów
Trapani Easy | WŁOCHY

trapani_wystawca__tour_salonu.jpg

Miasto Trapani położenie na zachodnim brzegu Sycylii ma do zaoferowania wiele atrakcji turystycznych dla podróżników.  Zaznamy tu kąpieli morskich, odnajdziemy spokój, nacieszymy oko urokliwą przyrodą i zapoznamy się z interesująca ofertą kulturalną.

Wybrzeża prowincji na prawie całej długości sprzyjają kąpielom: na wspaniałej piaszczystej plaży w San Vito Lo Capo czy skalistych wybrzeżach na Wyspach Egadzkich i rezerwacie dello Zingaro.

To część Sycylii, w której znajdują się ciekawe obiekty kulturalne:  historyczne, średniowieczne miasteczko Erice, parki archeologiczne Segesta i Selinunte, czy zachwycający barok w Trapani, Marsali i Mazara del Vallo.

Miłośnicy aktywnej turystyki poczują się jak w raju! Las Scorace, góra Montagna Grande, Riserva dello Zingaro, wyspa Marettimo, góra Monte Inici daje nieograniczoną możliwość wędrówek szlakami turystycznymi.

Jeśli jednak szukamy wypoczynku, wystarczy przyjechać do Trapani. Bliskość do przedmieść i spokojnej wsi oraz wielu różnych miejsc, gdzie można dostać się do morza bez zwykłego ścisku, jaki bywa na plażach publicznych jest wyjątkowym plusem tego miejsca.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact