Patronat Honorowy


Partnerzy Targów
TT-Line | most do Skandynawii

tt_line___tour_salon_2018.jpg

TT-Line oferuje przewozy promowe między portem w Świnoujściu, portami Travemunde i Rostock, a portem Trelleborg w południowej Szwecji. Dysponujemy flotą 6 nowoczesnych statków i ponad 50-letnim doświadczeniem w przewozach osób i ładunków na Morzu Bałtyckim.

Z portu w Trelleborgu masz doskonałe połączenie do Kopenhagi, Malmo oraz pozostałych miejsc w Szwecji, bez w zględu na to, czy podróżujesz samochodem , czy pieszo. TT-Line szczyci się dbałościa o wygodę Twoją oraz Twojej rodziny i pupila. Na pokładzie posiadamy pokój zabaw dla dzieci oraz kabiny przystosowane do przewozu zwierząt.

Z portu w Świnoujściu i Trelleborgu TT-line oferuje swoim klientom blisko 20 połączeń w tygodniu, w różnych godzinach w ciągu dnia, jak i w porze nocnej. Każdy pasażer znajdzie dla siebie dogodną porę rejsu.

Bezpieczeństwo, jakość i dbałość o środowisko – to zasady jakimi kieruje się TT-Line.

 

Podróżuj mądrze i ekonomicznie do Skandynawii.

TT-Line oferuje wszystkim klientom inteligentny i elastyczny system cenowy! Z biletem Smart zaoszczędzisz czas i pieniądze. Cena za przejazd promem zależy od czasu, w którym jest założona rezerwacja oraz aktualnego stanu rezerwacji zasobów promu na wybrany rejs.

Po reaktywacji przez TT-Line bezpośredniego połączenia promowego ze Świnoujścia do Rønne w 2017 r., TT-Line ponownie uruchomi linię sezonową na wyspę Bornholm w lecie 2018 r.

 

TT-line ponownie przybliży Bornholm polskim turystom.

Uruchomienie przez TT-Line bezpośredniego połączenia promowego ze Świnoujścia na Bornholm latem 2017 r., ponownie ożywiło zainteresowanie tą położoną zaledwie 90 kilometrów od polskiego wybrzeża wyspą. Rozkład rejsów jaki zaproponowaliśmy pasażerom został „przetestowany”, otrzymaliśmy wiele pozytywnych komentarzy od pasażerów, dla których wcześniejszy brak komunikacji ze Świnoujścia do Rønne okazał sie bardzo kłopotliwy.

W sezonie 2018 turystów z Polski będzie woził na Bornholm 180-metrowy prom Nils Dacke. To jednostka typu ro-pax, która na co dzień obsługuje  linię Świnoujście – Trelleborg.

Pierwszy rejs w kolejnym sezonie zaplanowano na 16 czerwca, kolejne – aż do 01 września – w każdą sobotę.

Połączenie umożliwi pasażerom bezpośrednie dotarcie w ciągu ok. 5 godzin do jednej z najpopularniejszych destynacji wakacyjnych na Bałtyku. Ponieważ sobotni prom wyrusza ze Świnoujścia o godz. 17.00, jest wystarczająco dużo czasu, by dotrzeć tu z Warszawy, Katowic czy Wrocławia. Rejs trwa pięć godzin – Nils Dacke będzie zawijał do Rønne o 22.00. W drogę powrotną wyruszy także w sobotę, o 23.30, przybywając do Świnoujścia w niedzielę o 06.00.

Wyspa Bornholm uchodzi za wyjątkowo atrakcyjny cel wakacyjnego wypoczynku, jest idealna zarówno na familijny relaks, jak i dla osób szukających aktywnego wypoczynku. Decyzja TT-Line jest odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie rynku i z pewnością przyczyni się do rozwoju turystyki morskiej, nie tylko wśród miłośników Skandynawii

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact