Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
Aparthotel Vanilla

aparthotel_logo.png

Aparthotel to nowoczesny obiekt oferujący swoim Gościom wysoki standard apartamentów. Wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami gwarantującymi komfortowy pobyt. Nasza oferta obejmuje wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy i sprofilowana jest zarówno pod kątem turystycznym jak i biznesowym.

apart_2.png

Aparthotel Vanilla oferuje również możliwość pobytu długoterminowego będącego doskonałą propozycją łączącą pobyt w Krakowie w Aparthotelu z zaletami wygodnego, w pełni wyposażonego apartamentu pełniącego rolę samodzielnego mieszkania z całodobową recepcją i monitorowanym parkingiem podziemnym. Oprócz usług hotelarskich Aparthotel Vanilla ma w swojej ofercie również wynajem nowoczesnych i klimatyzowanych sal konferencyjnych z bogatym wyposażeniem multimedialnym.

apart.png

Stare polskie przysłowie mówi, że wszędzie dobrze, ale w domu zawsze najlepiej. Znając dobrze potrzeby naszych Gości, pamiętając o tym, że pochodzą z różnych stron świata oraz reprezentują różne kultury, Vanilla Aparthotel dołożyła wszelkich starań, by wszyscy czuli się w naszych apartamentach jednakowo – czyli jak we własnym domu. Wygoda, swoboda, komfort i dobre samopoczucie Gości – to słowa klucze naszej filozofii prowadzenia Vanilla Aparthotelu.

Więcej informacji: aparthotelvanilla.pl oraz na Facebooku.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna