Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
Etno-arm Tur

logoetnoarmenia_highres.jpg

Etno-arm Tur to pierwszy armeńsko-włoski tour operator w Armenii specjalizujący się w tworzeniu unikalnych doświadczeń podróżniczych w Armenii. W naszej firmie typowo włoski zmysł piękna miesza się z dokładną  znajomością terytorium, lokalnej kultury oraz zwyczajów i tradycji mieszkańców Armenii.

Istniejemy w branży turystycznej od ponad dziesięciu lat i szczególną uwagę przywiązujemy do jakości usług, planując wycieczki odkrywające prawdziwą Armenię i dbając o naszych gości od ich przyjazdu do ich wyjazdu.

Organizujemy wycieczki: kulturalne, pielgrzymkowe, archeologiczne, etnograficzne, trekkingowe, przygodowe i winiarskie; a także wyjazdy motywacyjne i imprezy firmowe.

Osobiście i rzetelnie sprawdziliśmy wszystkich wykonawców konkretnych usług, hotele, kierowców i przewodników przed rozpoczęciem z nimi współpracy. Dzięki temu gwarantujemy jakość, która zapewni naszym gościom satysfakcję z podróży.

Daj możliwość Twoim klientom podróżować po najpopularniejszych miejscach turystycznych, pozwól im przeżyć autentyczne przeżycia i niezapomniane chwile. Pokażemy im moc i wspaniałość niezdobytej natury.

 

 

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna