Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
Kraj Związkowy Hesja

Kraj Związkowy Hesja i województwo wielkopolskie to regiony partnerskie od blisko 20 lat. HA Hessen Agentur – Hessen Tourist Board jest spółką Kraju Związkowego Hesja zajmującą się m.in. promocją atrakcji, obiektów i produktów turystycznych zlokalizowanych na terenie landu.

hesja.jpg

Hesja położona w sercu Europy zaskakuje różnorodnością. Z jednej strony to jeden z najsilniejszych gospodarczo regionów Niemiec: Frankfurt nad Menem – to drugi co do wielkości port lotniczy Europy, centrum finansowo-usługowe o znaczeniu globalnym, miejsce organizacji targów, siedziba giełdy, centrum naukowo-badawcze i uniwersyteckie. Z drugiej strony Hesja uwodzi dziewiczą naturą, górami, rzekami, winnicami, słynnymi uzdrowiskami (Wiesbaden, Bad Homburg) i małymi wioskami o tradycyjnej zabudowie szachulcowej (tzw. mur pruski).

Nasza rada: przedłużcie Państwo swoją podróż służbową w Hesji o kilka dni, odkryjcie szczególne piękno jej niepowtarzalnej natury, kultury, architektury smakując także przy okazji znakomitą kuchnię, a potem powróćcie oczarowani już jako turyści na dłuższy wypoczynek!

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna