Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
LocalHost

logo.png

LocalHost z siedzibą w Tbilisi specjalizuje się w całościowej obsłudze imprez turystycznych w Gruzji, Armenii i Azerbejdżanie. Organizujemy programy dla turystów indywidualnych i grup zorganizowanych oraz „incentive”, a także dla wyjazdów tematycznych.

Przyjmujeny grupy z całej Europy, a w szczególności z Polski, Włoch, Rosji, Ukrainy, Hiszpanii, Niemiec, krajów nadbałtyckich oraz skandynawskich.

Wyróżniamy się szczególną dbałością o jakość usług w racjonalnej cenie.

Naszym celem jest pokazanie Gruzji i krajów ościennych w najlepiej przyswajalnej dla klienta formie, gdzie oprócz podstawowych atrakcji, poznać można niestandardowe miejsca i informacje.

Gruzja

Gruzja to kraj na pograniczu Azji i Europy, położony na południowych zboczach Kaukazu Wielkiego. Zajmuje powierzchnię ok. 70 tys. km2, z czego 80% to góry.

Jest to trzecie państwo na świecie, które przyjęło religię chrześcijańską jako państwową. Język gruziński należy do najstarszych na świecie i pisany jest własnym, unikalnym alfabetem.

Pradawne, wciąż aktualne tradycje, podobnie jak wiele zabytków zostały wpisane na listę UNESCO. Są to śpiewy polifoniczne, a także tradycyjna metoda produkcji wina w glinianych amforach zwanych „kvevri”.

Nawet najbardziej wymagający podróżnik odnajdzie tu coś dla siebie. Gruzja bogata jest w zielone zbocza wysokich gór, lodowce, wąskie doliny, lazurowe kaniony, wietrzne półpustynie, bujne lasy, starożytne zabytki, skalne miasta, bogatą kuchnię, niezwykle barwny folklor, zapomniane wioski, jak i wysokiej klasy luksus.

Naród gruziński, to pełni temperamentu ludzie. Stolica, Tbilisi uważana jest za kulturowy kocioł, gdzie synagoga, meczet, kościół i cerkiew znajdują się w jednej, małej dzielnicy.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna