Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
Park Rozrywki ENERGYLANDIA

energylandia_logo.png

Największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin!  Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park i Tropical Fun, dostępne  jak wszystkie inne atrakcje w cenie jednego biletu wstępu do Parku.

01_okladka.jpg

Na Gości Energylandii czeka 70 atrakcji na czele z Roller Coasterami, tymi ekstremalnie szybkimi i wysokimi (m.in. największy Mega Coaster w Europie – HYPERION, czy największy wodny Roller Coaster – SPEED WATER COASTER), jak i delikatnymi dla dzieci i rodzin, a także potężne atrakcje wodne.

04_1.jpg

Poza atrakcjami w Parku Rozrywki zobaczyć można spektakularne pokazy kaskaderskie przy użyciu sportowych samochodów, motocykli jak i rowerów BMX, ale także artystyczne występy tancerzy, cyrkowców czy akrobatów.  Park Rozrywki ENERGYLANDIA to cudowne miejsce na aktywny wypoczynek, który gwarantuje uśmiech na twarzy!

energylandia-36.jpg

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna