Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
Polskie Stoisko Narodowe

Odwiedzający będą mogli zapoznać się ofertą laureatów konkursów organizowanych przez POT tj. konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikaty POT” oraz „Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej”. Na ekranie będzie można obejrzeć wideoklipy promujące nagrodzone w 2018 roku produkty turystyczne. Internautów zainteresują turystyczne miejsca rekomendowane przez laureatów Turystycznych Mistrzostw Polski Blogerów. W ramach rywalizacji, na zaproszenie POT, powstało wiele wartościowych materiałów autorstwa najlepszych polskich influencerów turystycznych podróżujących po Polsce. Uczestnicy targów będą mogli obejrzeć także serię filmów promocyjnych, nakręconych w technologii 360 stopni czy zrobić sobie zdjęcie w foto budce.

W targowym dniu przeznaczonym dla branży, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna zapraszają na stoisko POT przedsiębiorców turystycznych, przedstawicieli firm, organizacji i instytucji związanych z obsługą ruchu turystycznego. Zachęcamy do przyłączenia się do VI edycji ogólnopolskiej akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. W tym roku usługi turystyczne w obniżonych o połowę cenach partnerzy akcji oferowali będą klientom od piątku do niedzieli, 15 – 17 marca.

Polska Zobacz Więcej formularz

Podczas targów obowiązuje uproszczona procedura zgłoszeń.  Minimum formalności. Wystarczy zaledwie kilka minut na wypełnienie formularza, w czym pomogą pracownicy POT. Po stronie przedsiębiorcy pozostaje umieścić informację o przystąpieniu na firmowej stronie www, i czekać na turystów. Ci, którzy w ferworze targowym nie znajdą kilku minut na wypełnienie formularza zgłoszeniowego, mogą po prostu przekazać swoje dane obsłudze stoiska. Po powrocie z targów skontaktują się z nimi pracownicy POT, w celu dopełnienia wymaganych formalności.

Polskie stoiska krajowe są chętnie odwiedzane nie tylko przez przedsiębiorców, lecz także przez turystów. Przestrzeń ożywiają liczne konkursy i  quizy z nagrodami, multimedialne gry, emocjonujące losowanie upominków, którego przebieg śledzić można na ogromnym monitorze, o powierzchni niemalże 10 metrów kwadratowych. Program wypełniony do ostatniej minuty, nie pozostawia gościom stoiska chwili na nudę. O atrakcje i właściwy przekaz merytorycznych informacji na temat projektów promocyjnych, realizowanych przez POT, dba zespół hostess i konferansjer.

Zapraszamy do hali 7A.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna