Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
Polviet Travel

logo_polviet.png

Polviet Travel to DMC na terenie Wietnamu, Kambodży, Laosu, Tajlandii, Mjanmy, Malezji i Singapuru. Firma działa od roku 2010 na rynku ASEANU, a od roku 2015 posiada licencję tour operatorską 1st Class. Specjalizuje się w obsłudze całościowej programów na miejscu, pracujemy zarówno z grupami GIT (większość to grupy „incentive”), oraz FIT (większość to grupy „rodzinne z dziećmi”). Działania koncentruje na krajach w których pracuje, na rynkach lokalnych daje wybór pomiędzy organizają wyjazdów bez obsługi, z anglojęzycznymi loklanymi przewodnikami lub z polskimi pilotami rezydentami.

W biurze na stałe pracuje 10 osób w mieszanej konfiguracji polsko-wietnamskiej oraz 10 osób sezonowo w Bangkoku, Phnom Penh, Siem Reap, Hanoi, Singapurze, Kuala Lumpur i Yangonie.

Polviet Travel prowadzi gry przygodowe miejskie i wielomiejskie, oferuje obsługę klienta VIP, podróże biznesowe, wyjazdy tematyczne (gotowanie, golf, rowery, wyjazy motorowe, itp), pielgrzymki (ze specjalnym przygotowaniem dla grup turystyczno-pielgrzymkowych oraz stricte pielgrzymkowych). Usługo świadczy wobec każdego klienta niezależnie od wieku i kondycji. Dla każdego ma coś innego do zaoferowania, zarówno ciekawe pomysły dla dzieci i rodzin z dziecmi, jak i dla seniorów.

Polviet Travel jest w stanie zorganizować każdą imprezę (niezależnie od ilości osób i oczekiwań), każda też ma stosowne przygotowanie i zaplecze. W przypadku zawirowań na miejscu (awarie, choroba, sztorm, itp) podejmuje niezwłocznie działania. Na miejscu dysponuje własnym wsparciem i know-how także przy wypadkach i hospitalizacji.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna