Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
TT-Line – Promy do Szwecji, Niemiec, Litwy

tt_logo_pl.png

TT-Line oferuje przewozy promowe między Świnoujściem, północno niemieckimi portami Travemünde oraz Rostockiem a Trelleborgiem w południowej Szwecji. W 2018 roku otworzyliśmy nowe połączenie promowe do Kłajpedy na Litwie. Do największego miasta litewskiego wybrzeża dostaniesz się z naszych niemieckich portów jak i z Trelleborga w Szwecji. Dysponujemy flotą 6 nowoczesnych promów i ponad 50-letnim doświadczeniem w przewozach osób i ładunków na Morzu Bałtyckim. W skład naszych promów wchodzi największy prom pasażerski kursujący do Szwecji – 220 metrowy Peter Pan.

Z Trelleborga masz doskonałe promowe połączenie do Kopenhagi, Malmö i innych miast w Szwecji. Podróż promem jest dobra zarówno dla podróżujących samochodem jak i pieszych.

TT-Line to szybkie promowe rejsy i komfortowa podróż, zarówno dla podróżujących samotnie, z rodziną jak i ze zwierzętami.

Na pokładzie promów TT-Line znajdują się pokój zabaw dla dzieci oraz kabiny przystosowane do przewozów zwierząt.

TT-Line kieruje się przede wszystkim bezpieczeństwem, jakością i dbałością o środowisko.

peter_pan_zdjecie.JPG ttline_5_schiffe_v5-jpg_m.jpg

Podróż promem do Szwecji może być tania i komfortowa.

TT-Line oferuje wszystkim klientom atrakcyjny system cenowy! Bilety na promy do Szwecji można zakupić w formie podstawowej lub z dodatkami. Wszystko reguluje cena. Z biletem SMART na prom TT-Line zaoszczędzisz czas i pieniądze. Cena za przejazd promem zależy od czasu, w którym jest złożona rezerwacja oraz od aktualnego stanu rezerwacji zasobów promu na wybrany rejs.

Im szybciej dokonasz rezerwacji na bilet na prom TT-Line, tym większa szansa na niższa cenę!

Oferujemy również wiele atrakcyjnych ofert promocyjnych na zakup biletów na rejsy promem do Skandynawii. Jeśli zależy Ci na komfortowej i taniej podróży promem do Szwecji, koniecznie odwiedź naszą stronę z aktualnymi promocjami.

Polityka ochrony środowiska
TT-Line w pełni funkcjonuje w duchu odpowiedzialności za środowisko. Posiadamy długą tradycję w dostosowywaniu naszych promów i ich eksploatacji do standardów proekologicznych. Wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że nasze promy należą do najbardziej przyjaznych naturze środków transportu.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna