Patronat Honorowy
Partnerzy Targów
Województwo mazowieckie

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza na stoisko nr 13 w pawilonie 7A na Targach Turystycznych Tour Salon w dn. 1-3 lutego 2019 na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

1.png

Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zabieramy ze sobą nasze najlepsze materiały - informatory i przewodniki po regionie oraz moc naszych upominków.  Życzliwi i zawsze uśmiechnięci przedstawiciele Mazowsza odpowiedzą na Państwa pytania oraz pomogą Państwu zaplanować pobyt na Mazowszu. Czujcie się zaproszeni.

1play_mazovia-2.png

Play Mazovia! To pomysł  na aktywne odkrywanie wyjątkowych miejsc na Mazowszu. To cyfrowy przewodnik w którym znajdziemy tradycyjne i nowoczesne atrakcje turystyczne, ciekawe miejsca, nietuzinkowe  punkty na turystycznej mapie regionu. Play Mazovia! przyda się zarówno podczas planowania wycieczki po Mazowszu jak i w trakcie zwiedzania. Play Mazovia! to zarówno multimedialny przewodnik turystyczny i gra turystyczna w której zdobywamy punkty za odwiedzenie konkretnego miejsca lub udział w wydarzeniu. Punkty zdobywa się za wykonywanie różnych zadań.

2a.png

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna